Kopačky Nike Magista - Nike Magista

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zdarma nad 500 Kč.

Kopačky Nike Magista - Nike Magista

Inovativní řada kopaček Nike Magista je přímo určena pro rozené tvůrce hry. Máš dar vytvářet spoluhráčům brankové příležitosti? Potřebuješ pevnější a přitom stále flexibilní oporu pro neomezenou variabilitu herních situací? Pak oceníš právě řadu kopaček Nike Magista. Odměnou ti bude úžasná boční stabilita při častých změnách směru a naprostá jistota s níž budeš rozdávat přesné a razantní gólové přihrávky. Tvar a zpracování boty přitom zachovávají jedinečný cit při práci s míčem.

Modely Nike Magista obra, Nike Magista orden nebo Nike Magista onda zvolí ti, kdo potřebují ke hře pocit obepnutého kotníku.

Pro volnější pocit v kotníku a fixovanější chodidlo jsou určeny modely Nike Magista opus.

Modely vybírej podle povrchu hřiště. Nike Magista fg jsou určeny pro povrchy tvrdší, Nike Magista sg pro měkčí až blátivé a Nike Magista ag-pro na hřiště s umělou trávou.

Vylepšenou podporu dynamiky pohybu, kdy se bota anatomicky přizpůsobí tvaru kotníku mají modely označené Nike Magista df, a to opět k dispozici pro všechny povrchy.

Top4football Sale
Vybav se do nového roku! Top produkty se slevami až 80 %
Bez názvu-1
Category Banner T4S
Řada Nike Magista

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.