28. KOLO POHLEDEM FOTBALOVÉHO EXPERTA ČT

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

28. KOLO POHLEDEM FOTBALOVÉHO EXPERTA ČT LUĎKA ZELENKY

28. kolo rozhodlo o mistrovském titulu pro Plzeň a nutno dodat, že zaslouženě. Po celou sezónu měla nejméně výkyvů formy, střílela nejvíce branek, na její hru se dalo koukat, ale hlavně v přímém souboji dvakrát přehrála Spartu.

Souboj s Jihlavou sice nenabídl extra podívanou a rozhodně to nebyla oslava fotbalu, ale v tomto případě účel světil prostředky a Viktorka poslední krok zvládla takticky skvěle.

Co ale rozhodně vyrazilo dech a hnalo slzy do očí všem zúčastněným, byl pozápasový ceremoniál a s ním spojená korunovace vítězů. Všichni hráči včetně realizačního týmu věnovali zisk titulu spoluhráči Marianu Číšovskému, který trpí vážnou nemocí. Nejenže bylo podium lemováno bannerem „Titul pro Číšu“, stejný nápis byl i na speciálních dresech všech hráčů a číslem 28.

Sám Marian se oslav zúčastnil a za pomoci Pavla Horvátha z pódia sledoval neúnavné fanoušky, kteří skandovali jeho jméno.

Tahle emotivní chvíle se vryla do srdcí všech, kdo to viděli. Je jasné, že v tu chvíli už nešlo ani o fotbal, ale bylo to gesto neuvěřitelné sounáležitosti a podpory pro kamaráda. Myslím, že se tento příběh stane symbolem celé sezóny Synot ligy a i proto je dobře, že titul nakonec brala Plzeňská Viktorka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.