Po–Pá: 09:00 – 17:00 222 74 64 24
Přihlášení
 • Přihlášení

  Proč se zaregistrovat?

  Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
  Registrovat

adidas Deadly Strike pack

adidas vydává novou kolekci kopaček "Deadly Strike"

Adidas nám při prezentaci nových reprezentačních dresů předvedl, že se rozhodně nebojí neotřelých a mnohdy velmi křiklavých designů, což opět potvrzuje v nové kolekci kopaček s názvem „Deadly Strike“, které jsou pro světové hráče připraveny k vrcholům klubové i následně reprezentační scény na Mistrovství světa v Rusku.

Model Nemeziz nám nabízí decentní tóny pastelově zeleného designu. Inspirována těmi nejnebezpečnějšími predátory z divoké džungle kombinuje odstíny zelené a tyrkysové barvy se třemi reflexivními pruhy.

Adidas Deadly Strike pack

Velmi podobnými odstíny disponuje i model X17+, křiklavější zelená barva přechází v patní části do námořnické modři. Spojení těchto dvou barev nabízí na této populární siluetě velice svěží a pulzující design. Graficky poté celý vizuál doplňují jemné cákance na podrážce kopačky.

Adidas Deadly Strike pack

Nejnovější silueta kopačky Predator nechává naplno vyniknout krásu čisté námořnické modři. Vypadá to tak, že ikonická kopačka ze stáje adidas bude opět tou nejvýraznější ze všech svých kolegyň. Celou kolekci poté doplní modely Copa 17 a Nemeziz ze série pro Lionela Messiho.

Adidas Deadly Strike pack

Nejnovější kopačky adidas „Deadly Strike“ seženeš již brzy na našem e-shopu a kamenných prodejnách Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football