Po–Pá: 09:00 – 17:00 222 74 64 24
Přihlášení
 • Přihlášení

  Proč se zaregistrovat?

  Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
  Registrovat

adidas Nite Crawler pack

Nejlepší černočerný design vůbec?

Nepozorovaně proklouznout, zbavit se stínů protihráče a zakončit ve stylu. Nenápadně, lstivě, ale s patřičnou noblesou. Staň se neviditelným mágem, který využije svou příležitost ještě dřív, než ostatní stihnou vůbec zbystřit. Pomůže ti k tomu nejnovější kolekce kopaček adidas „Nite Crawler“.

Další z kolekcí, na kterou je vržen ponurý stín tmavých, barevných odstínů představuje své elegantní obrysy. Je inspirována tvorem, který loví v noci, číhá na svou kořist, které následně nedá šanci se ubránit a udeří v pravou chvíli. Přesně tak se na hřišti chovají všechny čtyři modely kopaček adidas, Predator, X, COPA a Nemeziz, každý z nich v jiných elementech hry. Není pochyb, že tato kolekce bude na našich pultech létat hodně vysoko. Obdivuhodná kolekce připravená pro každého hráče na druhou polovinu sezóny. 

adidas Predator "Nite Crawler pack"

„Nite Crawler“ kolekci možná neuvidíš na nohách světových hráčů, nicméně třeba takový Paul Pogba by rozhodně neodolal stylově vypadající kopačce Predator. 

Adidas už nám v minulosti naznačil, jak vypadají jeho krásky v matných odstínech černé barvy, a tak jsme tušili, že tahle kolekce bude hitem. Který z modelů se tobě líbí nejvíce? Už brzy si ho můžeš pořídit na e-shopu a kamenných prodejnách Top4Football. 

adidas Nemeziz "Nite Crawler pack"

Jakub Jonáš - Top4Football