Po–Pá: 09:00 – 17:00 222 74 64 24
Přihlášení
 • Přihlášení

  Proč se zaregistrovat?

  Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
  Registrovat

adidas vydává žhavou „Pyro Storm“ kolekci

Pyro většinou způsobuje na fotbalových stadionech chaos, nejistotu a strach. Vývojáři z dílny adidas přišli s myšlenkou vytvoření designu kopaček, která tyto pocity vyvolá protivníkům. „Pyro Storm“ kolekce zažehává tři pruhy nespoutanými plameny.

adidas nemeziz

V posledních letech se stalo zvykem, že s příchodem chladných, ročních měsíců nastává čas temných barev. Nikoliv pro tentokrát. Adidas se rozhodl pořádně rozžhavit fotbalové prostředí a vnesl do svých hrdých kopaček jiskru a výbušnost ohně. Z toho jde strach. Zkombinujte to s uměním hráčů jako jsou Dele Alli, Paul Pogba, Gabriel Jesus či Roberto Firmino a vznikne nepředstavitelná síla.

adidas purespeed

Nejpestřejší z této kolekce jsou Nemeziz 17+ a ACE 17+ PureControl, ze kterých tříská energie ohně. Oběma kopačkám dominuje fluorescenční, sluneční oranžová barva. Na hřišti nepřehlédnutelná. Naopak model X 17+ PureSpeed jako by skrýval lávu pod matně černým povrchem čekající na vypuštění.

Principem ohně jsou dvě polarity. Jedna tvořivá, druhá ničivá. Těžko zvladatelný a bez zábran. Takový, jaký budeš na hřišti.

Jakub Jonáš - Top4Football