adidas Stellar Pack

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Kolekce adidas Stellar Pack

"Kopačky inspirované světelnou stranou měsíce"

Společnost adidas před nedávnem představila novou kolekci kopaček Stellar Pack, která navazuje na limitovanou edici kopaček Mercury Pack a Speed of Light. Nová adaptace kopaček X16+ PURECHAOS a ACE 16+ PURECONTROL se nese v bílo-zlaté barevné kombinaci, která byla inspirována světelnou stranou měsíce.

ACE 16+ PURECONTROL, první kopačky na světě bez šněrování a jedny z nejmodernějších kopaček ve fotbale, vyznačují se bílým svrškem Primeknit a technologií NON STOP GRIP (NSG), která zaručuje bezkonkurenční povrch pro práci s míčem, zatím co další součást svršku PURECUT systém ve zlatém provedení vytváří souvislý útočný povrch. Tyto kopačky obouvá například Paul Pogba.

Kopačky adidas ACE 16+ Purecontrol.

Součástí kopaček X16+ PURECHAOS, navržený pro nejrychlejší hráče, je nejmodernější technologie PURECUT SOCK SYSTÉM, který pokrývá šněrování a zabezpečuje dokonalé zpevnění, zatím co zlatá podešev SPRINTFRAME dodává stabilitu při kličkách ve vysoké rychlosti. Bílý svršek využívající technologii NON STOP GRIP (NSG) má nový design v podobě hvězdy. Kopačky X16+ PURECHAOS obouvají hráči jako Gareth Bale nebo Luis Suárez.

Kopačky X 16+ Purechaos

Nejnovější kopačky adidas najdeš na našem webu nebo v kamenných prodejnách.