adidas turbocharge pack

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

adidas turbocharge pack

Zvýšené napětí, pozvednutí vizuálu a zvýraznění pestrosti. Injekce křiklavých barev přináší intenzivní lesk a pulsující energii. Elektrická zelená barva přecházející do modré laguny. To vše kompletuje měděný design kopaček Lionela Messiho a decentní klasika v podání bot Copa 17. Představujeme ti novou kolekci adidas „Turbocharge“.

Rozzař pódium s maximální energií. Přivlastni si hřiště s kolekcí, která tě přenese na novou úroveň. Tak zní slogan k nové adidas kolekci „Turbocharge“. Při pohledu na magnetizující design nelze než souhlasit. Technologicky téměř dokonalé kopačky dostávají nový impuls. Adidas může opět hrdě pozvednout svou vlajku k nebesům. Živelná barevná kombinace modelů ACE17+ a X16+ pro hvězdy typu MesutaÖzila, Luise Suareze či GarethaBalea. K nim se přidává měděný postřik kopaček Messi 16+ reprezentující ušlechtilý a jedinečný kousek jednoho z nejlepších fotbalistů historie. To vše doplňuje střídmá legenda kopaček Copa, na kterých dominuje nebezpečná černá barva se zlatými prvky.

Navnadili jsme tě dostatečně na tuto nezkrotnou kolekci plnou barev a smyslů? Pokud chceš zažít pocit světových hráčů, získej svůj pár u nás na webu či kamenných prodejnách Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football

adidas turbocharge pack

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.