GALERIE | adidas Virtuso pack

adidas oficiálně vypouští do světa zbrusu novou jarní kolekci kopaček „Virtuso pack“. Už o víkendových zápasech nejlepších lig světa jsi nemohl přehlédnout invazi čistě bílého šílenství. Světoví hráči nazuli novou kolekci, která svými fluorescenčními postřiky a barvami pronikavě zvýrazňuje ikonické tři pruhy na každém z modelů značky.

Druhá významná kolekce roku od adidasu přichází s městskými tóny, které se v posledních letech staly charakteristickými pro tuto značku. K esteticky čistému, bílému podkladu, který je sjednocen u každého modelu nové kolekce, vývojáři vtiskli do jednotlivých sil velmi živý design a charakteristické barevné variace.

adidas Copa 19+ "Virtuso pack"

adidas Copa 19+ "Virtuso pack"

Model COPA přichází s odstíny zelené, Predatory s modrými liniemi, model X s ostrým důrazem na žlutou barvu, a konečně Nemeziz se zamlženou růžovou. Tyto barevné kreace jsou zřetelné svým postřikem na podrážkách a ve zvýrazněným třech pruzích. Na hřišti v nich uvidíš světové hráče jako Paulo Dybala, Paul Pogba, Mohamed Salah, Roberto Firmino a další. 

adidas Predator 19+ "Virtuso pack"

adidas Predator 19+ "Virtuso pack"

adidas Nemeziz 18+ "Virtuso pack"

adidas Nemeziz 18+ "Virtuso pack"

adidas X 18+ "Virtuso pack"

adidas X 18+ "Virtuso pack"

Právě jedním z těch hráčů můžeš být i ty. Je jen na tobě si vybrat svůj oblíbený pár. Nejnovější kolekci kopaček adidas „Virtuso pack“ pořídíš nyní na e-shopu a kamenných prodejnách Top4Football.