adidas Archetic Pack

Černé jako noc. A ty v nich budeš zářit jako ta nejjasnější hvězda. Adidas začíná nový rok opravdu ve velkém stylu a představuje novou kolekcí svých čtyř modelů. Nemusíš extravaganci? Nová černá provedení kopaček s třemi pruhy zaručeně nechají vyniknout tvůj výkon.

Vzpomínáš na zápas, kdy Paulo Dybala představil světu nové a přelomové kopačky Copa 19+? Celočerné prototypy vyvolaly hotové šílenství a nové Copy z Archetic Packu k nim mají zatraceně blízko. Jediným detailem, který narušuje plochu temné klokaní kůže, jsou tři lesklé pruhy na vnitřní straně kopačky. Rozhodně s nimi však neztrácíš bezchybný cit pro míč, pro nějž byly vyrobeny.

adidas Copa 19+ Archetic Pack

Model Nemeziz kombinuje černý design s elegantními rudými detaily na vnitřní straně kopačky. Stejně decentně je upravena i podrážka, která přechází z černé do petrolejově modré.

Pouhý dotek červené. Nové Predator kopačky působí impozantně a my se nemůžeme dočkat, jak budou vypadat na hřišti. Rozdávej nekompromisní přihrávky, vytvářej šance, vysílej jedovaté projektily, tvoř hru, buď motorem svého týmu. Buď černým Predatorem.

adidas Predator 19+ Archetic Pack

Černě maskovanou edici kompletuje model X. Lesklé proužky a galaktická modř na patě nyní zvýrazňují už tak agresivní tvar kopačky pro hbité rychlíky.

Nové střelky z dílny adidas pro tebe samozřejmě máme k dispozici v Top4Football.

Mikoláš Bartoš - Top4Football.