Co je Anti-Clog Traction?

Nenápadný, ale naprosto nepostradatelný pomocník. Už je to přes dva roky, co společnost Nike představila převratnou technologii pro podrážky Anti-Clog. Bahno bylo jednou provždy překonáno. Stačí se podívat, co obouvají profesionálové. Není to nejlepší záruka kvality?

Nike Anti-Clog Traction

Kluzký a měkký trávník, bahno a déšť. Tito odvěcí nepřátelé strašili fotbalisty po celé dekády. Vývoj však nezastavíš. Klasickým kolíkům již prakticky odzvonilo a scéně dominují lisokolíky s nastavitelnou výškou kolíků pro každý terén. Inženýři z Nike ale posunuli ještě výš a skoncovali i s lepícím se bahnem.

Jediný moment může rozhodnout. Fanoušci Liverpoolu mají jistě stále v živé paměti podklouznutí Stevena Gerrarda, které zřejmě stálo v sezóně 2013/2014 „The Reds“ tolik vysněný titul.

Přesně pro takové momenty byl stvořen Anti-Clog. Žádná omezení, žádná ztráta rovnováhy, naprostá kontrola nad každým okamžikem. Speciální technologie zajišťuje, že při absorpci vody se povrch podrážky stává odpudivým vůči veškerým nečistotám. Bahno a tráva se tak nezachytávají na podrážce a kolíkům tak nic nebrání být ti oporou při každém kroku.

Kopačky s ikonickou podrážkou Anti-Clog Traction se v profesionálním fotbale staly nezbytností, zvlášť když se přiblíží zimní měsíce. Zástupy světových hráčů jim už svěřily svou důvěru, budeš je následovat?

Mikoláš Bartoš – Top4Football.