Finále Ligy Mistrů 2016/17

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Finále Ligy Mistrů

Sobotní noc na nádherném stadionu v Cardiffu viděla grandiózní vyvrcholení evropské sezóny. Stará dáma proti Bílému baletu, zní to jako námět na operu. A jestli se chtěli fináloví aktéři podobat kráse divadelního představení, povedlo se jim to náramně.

Emocionální příběhy spojující oba týmy, nezměrná touha po vítězství a vidina nesmrtelnosti. Kouzlo finále zvýraznila světelná show před začátkem utkání, zaplněný stadion jásal a na fotbalisty čekal bezchybně střižený trávník. Není divu, že se na něm hráči předvedli v zbrusu nových kopačkách Nike a adidas.

Finále bavilo. Tempo hry strhlo diváky, kteří viděli vynikající kombinace a úžasné individuální výkony. Po vyrovnaném poločasovém stavu zvládli tíhu okamžiku lépe hráči Realu Madrid, kteří po přestávce ukázali hrozivou sílu, a rozmetali tak sen Gianluigi Buffona na zisk vysněné trofeje. Devětatřicetiletý italský kmet musel se svými spoluhráči zahořkle sledovat oslavy královského klubu. Ten jako první v novodobé historii obhájil prvenství a přiblížil se dokonalosti.

V sobotu jsme viděli další ze střípků ságy milionářské soutěže. Na jedné straně extáze radosti, na druhé obrovský smutek. Tak už to ve světě sportu bývá, má své vítěze a poražené. Nicméně někdy se stává, že si obdiv a respekt zasluhují obě strany. Toto finále tomu bylo důkazem.

Jakub Jonáš - Top4Football

Sestava podle kopaček adidas, nike a puma