Fotbal ve tvých rukou

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Fotbal ve tvých rukou

fifa

FIFA dnes dala informaci  o spuštění oficiální fotbalové aplikaci. 197 lig z celého světa, 1000 gólů a více než milión minut fotbalu každý týden.

Aplikace FIFA nabízí bezkonkurenční pokrytí 197 soutěží  z celého světa, od Bundesligy, Barclays Premier League, MLS, La Liga, a v neposledním případě Gambrinus ligy. Jsou zde i výsledky národních týmů, komentáře trenérů.

V aplikaci naleznete profily týmů, hráčů, výsledky, a spoustu informací vytvářených FIFA, a fanoušky fotbalu. Součástí jsou i aktuální videa, i videa z archívu FIFA.

Prezident FIFA Blatter k uvedení aplikace uvedll: "FIFA aplikace zajistí, že již nikdy nezmeškáte jediný okamžik krásné hry".

Aplikace je  k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině, portugalštině a španělštině, je volně ke stažení a je k dispozici pro iPhone, iPad a Android smartphony a tablety.

iOS Android

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.