FOTBALOVÁ DEBATA A SPEKULACE O MOŽNÝCH PŘESTUPECH

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

TÉMA UPLYNULÉHO TÝDNE: DEBATA O MOŽNÉM PŘESTU NAŠICH LEGIÓNÁŘŮ

Horvi

Zelí: Vypadá to, že Tomáš Rosický po dlouhých letech v Arsenalu v létě změní působiště. Myslíte si, že odejde, a pokud ano, kam to bude? Už je čas na jeho návrat do české ligy?
Švanci: Jednoznačně bych si přál, aby se vrátil do Čech, potřebuje českou kuchyni a pivo. Má už peněz, že by mi mohl v Brně postavit stadion on sám, takže Tome, honem zpátky do Sparty :-)
Horvi: Myslím, že pokud odejde z Anglie, tak půjde do Německa, v Bundeslize má skvělé jméno a hodně týmů by ho moc chtělo.
Když by se rozhodl pro návrat do Čech a chtěl by zažít podobný konec kariéry jako já, tak by musel do Plzně, já ho k nám klidně rád udělám :-)

Zelí: Velmi podobná je situace i okolo další ikony českého fotbalu, Petra Čecha. Jak je to s ním, zůstane, nebo odejde? Který klub byste mu přáli?
Švanci: Tady je to jednoznačně ještě na nějaký velkoklub! Ovšem tipuji, že zůstane v Londýně, je tam spokojený a tím pádem rozhodne o jeho dalším angažmá i rodina.
Horvi: Čech má výbornou pozici a může si z nabídek vybírat. Já si myslím, že bude volit klub, který má reálnou šanci na domácí titul a může vyhrát i Champions League, takže se v létě asi můžeme těšit na megapřestup.

Zelí: Posledním tématem je postup Watfordu, a tedy dvou českých legionářů do vybrané společnosti s názvem Premier League. Co vy na to?
Švanci: Já na to, že teď Pudise s parťákem 14 dní nikdo neuvidí :-)
Horvi: Je velká škoda, že neuvidí začátek hokejového MS!

Zelí: Pavle, vidíš u nás někoho, kdo by mohl hrát Premier League?
Horvi: Počkej, počkej … vidím (kouká na svého sedmiletého syna Patrika), ale ještě to asi bude chtít trochu vybrousit, právě sestřelil lampičku nad televizí

Kluci, díky za vaše komentáře a těšíme se zase za týden.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.