FOTBALOVÁ DEBATA ANEB HORVI MÁ NAROZKY

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

FOTBALOVÁ DEBATA ANEB HORVI MÁ NAROZKY

Zelí: Předně bych chtěl Pavlovi pogratulovat ke 40. narozeninám, jsi krásným příkladem toho, že když se fotbalista vzorně stará o svoje tělo, dodržuje životosprávu a žije asketickým stylem života, může hrát na vrcholové úrovni hodně dlouho. Pavle, jsi vzorem pro všechny sportovce!

Zelí: Sparta ztratila v Liberci a Plzeň už má šestibodový náskok, co kluci, je o titulu už rozhodnuto?
Švanci: Ano a to vzhledem k aktuální formě Plzně! Oni jsou herně, psychicky a co se týče klimatu v klubu absolutně v pohodě. To se o Spartě říct nedá a troufnu si říct, že Sparta bude mít ještě honičku udržet druhé místo.
Horvi: O titulu mohlo být skoro rozhodnuto, kdyby se nám podařilo v Teplicích vyhrát, ale neměli jsme štěstí v koncovce. Takhle ještě rozhodnuto není, i kvůli tomu, že v posledních šesti kolech nás čeká vzájemný zápas.

Zelí: Zajímavý je i druhý konec tabulky, Budějky i Hradec prohospodařily vedení 2:0 nad o trochu méně ohroženými týmy a shodně 2:3 prohrály. Znamená to konec jejich záchranářských nadějí? Jen připomenu, že na 14. Liberec ztrácejí obě mužstva 5 bodů.
Švanci: Co se záchrany týče: Budějky jsou stoprocentním sestupujícím a o Hradci se to ještě bojím tvrdit, protože hrají celkem dobře a dávají góly, vytvářejí si šance a je dost možné, že záchranu ještě zdramatizují.
Horvi: Dole už se to rýsuje jasněji, 5 bodů odskok je hodně i vzhledem k síle a jménu konkurentů na sestup, tedy Liberce a Slavie. Navíc když se takhle povede ztratit vyhraný zápas, jako to předvedly Budějky i Hradec, tak kvůli takovým zápasům se sestupuje.

Zelí: Poslední dotaz míří na rozhodčí. Po Barošově vyznání na twitteru se zvedla vlna podezření na nekalé praktiky ve fotbale a většina z ataků míří právě na sudí. Co vy na to, pánové, je to oprávněné?
Švanci: Mrzí mě, co se děje kolem rozhodčích, nicméně bohužel si za to mohou sami! Dělají opravdu velké chyby a hrubě ovlivňují utkání. Vím, že za tím každý hledá něco po svém, ale podle mě je to i tlakem kolem nich a také bohužel nekvalitou některých z nich. Nechci se nikoho zastávat, jen bych rád upozornil na to, že to může být právě tou nekvalitou daných sudích.
Horvi: Fotbal je dnes strašně rychlý, míče jsou rychlé a rozhodčí prostě nemůže být vždy na tom správném místě, aby danou situaci dobře viděl. My ostatní se na to pak podíváme z pěti kamer, zpomaleně a kroutíme hlavou, jak si toho nevšiml. Nezávidím jim tuto pozici a navrhuju, aby (stejně jako v hokeji) byli na ploše dva hlavní rozhodčí! Záběr budou mít daleko větší, mohou si vzájemně pomoct. Test v podobě brankových rozhodčích vůbec nevyšel, jsou tam na nic, protože se bojí jakkoli zasahovat do rozhodování hlavního.

Zelí: Pavle, přeju ti, ať si po kariéře stejně dobrým trenérem (když tě Tonda Plachý pustí), jako si byl hráčem, a ať máš na starosti co nejvíce takových Horváthů, protože to je radost!

Švanci: Já ti přeju hlavně zdraví, ať hraješ fotbal ještě hodně dlouho, protože tvůj styl lidi baví a je jedno, v jaké soutěži! A až se 12. 5. společně potkáme na semifinále LM v prodejně Top4Football, tak mám pro tebe speciální dárek – rovnátka J

Top4Football se přidává ke gratulantům a přeje hlavně pevné zdraví a fotbalové štěstí i při budoucí „trenéřině“. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.