Fotbalové chrániče G-FORM

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Fotbalové chrániče G-FORM

"Jediné inteligentní fotbalové chrániče na světě."

Fotbal je nádherná, ale i velmi tvrdá hra. Bojuje se na hranici možností, nervy pracují. Nikdo nechce soupeři nechat ani centimetr prostoru. Na hřišti se jiskří. Nohy trpí, a proto hráči vyžadují od chráničů komfort a jistotu. Na noze necítit téměř nic a přitom být v bezpečí. Společnost G-FORM přichází s technologií, která toto umožňuje. Pojďme se na ní podívat.

Fotbalové chrániče G-Form

Unikátní koncept a pokročilá technologie. G-FORM produkuje chrániče, které díky návleku s pevnou látkou lehce přilnou k noze. Ihned vytváří dokonalé spojení s končetinou. Inteligentní pěna zmírňuje a absorbuje energii, která je vytvářena tlakem na chrániče, a tak pomáhá k tomu, aby zákroky nezpůsobovaly výraznou bolest. Poškození však nehrozí. Měkká a flexibilní pěna se po chvíli vrací do své původní podoby.

Fotbalové chrániče G-Form
 
Už žádné obmotávání páskami a nepříjemnosti spojené s postrádajícím pohodlím. Chrániče G-FORM Pro-S a Pro-S Elite tvoří produkt, který se stává tvým ochráncem. Obrovskou výhodou je, že návlek zůstává pevně usazený a perfektně drží na noze. Noha však zároveň není upjatá a svaly pracují tak, jak mají. Hráči s těmito chrániči dostanou to, co potřebují. Budeš v bezpečí a můžeš si naplno užívat hru.

Chceš svůj pár? Získej ho na našem webu Top4Football.cz

Jakub Jonáš - Top4Football