G-FORM, kompresní oblečení

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

G-FORM, KOMPRESNÍ OBLEČENÍ

"Inteligentní fotbalové chrániče, které tě udrží v bezpečí"

V dnešním fotbalovém světě není tajemstvím, že hráči většinou podceňují příslušenství a doplňky, které můžou buď zlepšit jejich pocit při hře, nebo je ochránit před bezcitnými soupeři. Jednou z těchto mnohdy nepatrných věcí jsou i chrániče. Někteří fotbalisté věří, že jsou chrániče pouhou nepříjemností a něčím, co je vyrušuje při plynulosti hry. Nová technologie společnosti G-Form nás však přesvědčuje o opaku!

Fotbalové chrániče G-Form.

Chrániče, kompresní trika a kalhoty G-Form představují nejnovější a nejprogresivnější změny v oblasti ochrany hráčů na fotbalovém trávníku. Až doteď fotbalisté nosili chrániče z tvrdého materiálu, který se často ani zdaleka nepřizpůsoboval tvaru jejich nohy. G-Form nabízí flexibilnější a přizpůsobivější materiál, který je navíc neskutečně pohodlný. Inteligentní pěna představuje vylepšený ochranný prvek, který absorbuje energii vytvářenou tlakem na chrániče, a zmírňuje tak nepříjemnou bolest po zákrocích soupeřů.

Fotbalové chrániče G-Form.

Snad každý fotbalista už někdy okusil nejen tvrdost protihráčů, ale i samotného trávníku. Nepříjemné pády, bolestivé odřeniny a modřiny, to je vše součástí víkendových zápasů. G-Form tak přichází s novinkou v podobě kompresního oblečení, které využívá technologii inteligentní pěny na nejčastějších místech dopadu těla. Ramenní klouby, kyčle a záda jsou tak chráněny před bolestivými nárazy. Chceš být v bezpečí? Zvol G-Form!

G-Form kompresní kalhoty.

Jakub Jonáš - Top4Football