Global Boot Spotting

Nejslavnější fotbalové jeviště milionářské Ligy mistrů nám nabídlo pohled na vybrané modely kopaček světových hráčů. Skvěle sladěné, vybrané z archivního šuplíku, nebo mysteriózní prototypy. Bylo se rozhodně na co dívat. Podívej se na hráče, kteří nás zaujali.

Marek Hamšík (SSC Neapol) – Nike Mercurial Superfly VI

Slovenská hvězda nastoupila proti Paris Saint-Germain ke svému 512. zápasu za Partenopei, čímž se stala absolutním klubovým rekordmanem. Fotbalista s extravagantním účesem je v italském městě za boha a tento rekord to jen utvrdí. Skvěle navíc Markovi ladila kombinace dresů Neapole a voltových kopaček Nike Mercurial Superfly z poslední kolekce „Always Forward“.

Marek Hamšík - kopačky Nike Mercurial Superfly VIKopačky Nike Mercurial Superfly VI

Mauro Icardi (FC Inter Milán) – Nike Hypervenom Phantom III

Jeden z nejžhavějších světových střelců nás zaujal v posledních týdnech nejen svou ostrou palbou, ale také bezchybným barevným kombem modročerného domácího dresu Interu Milán a stejnobarevných kopaček Hypervenom z kolekce „Always Forward“. Existuje momentálně snad pohlednější kombinace?

Mauro Icardi - kopačky Nike Hypervenom Phantom IIIKopačky Nike Hypervenom Phantom III

Ivan Rakitič (FC Barcelona) – adidas Predator 18+

Chorvatský středopolař ukázal se svými kumpány z Barcelony opravdovou kvalitu. Vynikal v přesných přihrávkách, klidu a dokonalém přehledu na hřišti. Vlastně, nic nového. K tomuto nadstandartnímu počinu mu pomohly kopačky adidas Predator 18+, které se náramně hodily k pastelově růžovým dresům Barcelony. Tohle vskutku nemá chybu!

Ivan Rakitič - kopačky adidas Predator 18+Kopačky adidas Predator 18+

Karim Benzema (FC Real Madrid) – adidas F50 Adizero

Karim Benzema se v posledním týdnu vrací do roku 2014 a přivádí pro nás zpět ikonický model solárních F50 Adizero z kolekce Samba pack. Naneštěstí pro Viktorii Plzeň se francouzskému hraběti v těchto kopačkách nesmírně dařilo. Dvě branky, jedna asistence. Fluorescenční ušktnutí.

Karim Benzema - kopačky adidas F50 AdizeroKopačky adidas F50 Adizero

Paulo Dybala (FC Juventus Turín) – adidas COPA 19

Vzít si na sebe pár černých tajuplných kopaček k zápasu Ligy mistrů je skvělý způsob, jak získat očekávaný „hype“ před vydáním nového modelu. Ještě není nic jisté, ale předpokládáme, že se Paulo Dybala objevil s prototypem nadcházejících kopaček COPA 19. Argentinský přízrak a nový model? Už teď víme, že to bude veliké. Nechme se překvapit.

Paulo Dybala - kopačky adidas COPA 19Kopačky adidas COPA 19

Jakub Jonáš - Top4Football.