Global boot spotting

I když bývá jemně označována jako pár nudných dní bez klubového fotbalu, tak poslední reprezentační přestávka v podzimní části sezóny nabídla explozi žhavých modelů kopaček. Není na co čekat, pojďme si je ukázat.

Jadon Sancho (Anglie) – Nike Mercurial Superfly VI

Vycházející anglická hvězdička vstupuje do světa velkého fotbalu galaktickými výkony, a především ve stylu. Společně s dalšími vybranými hráči nazul pro svůj první seniorský start za reprezentaci Anglie druhou vlnu designu kopaček Mercurial Superfly z kolekce „Always Forward“.

Jadon Sancho - Nike Mercurial Superfly VI

Steven Nzonzi (Francie) – adidas Copa 19.1

Poté, co jsme v posledních měsících zaznamenali vytáhlého záložníka v černé verzi kopaček značící jeho odchod z Nike, to vypadá, že přechází ke třem pruhům. Francouz se v zápase proti Nizozemsku objevil ve zbrusu nových kopačkách Copa 19.1 a následně předvedl, jak to tkaničkové verzi sluší na hřišti.

Steven Nzonzi - adidas Copa 19.1

Giorginio Wijnaldum (Nizozemsko) – adidas X 18.1

Těkavý záložník tulipánů byl jednou z nejvýraznějších tváří Nizozemska postupu mezi užší elitu Ligy národů. Svou branku při vítězství nad Francií vstřelil s novými kopačkami adidas X 18+ z aktuální kolekce „Initiator pack“. Ginimu to jednoznačně slušelo.

Giorginio Wijnaldum - adidas X 18.1

Dani Ceballos (Španělsko) – Nike PhantomVSN

Španělé zažili hořký závěr své skupiny Ligy národů, nicméně šikovný mladík Dani Ceballos utěšil oko diváka, když se představil v inverzním designu kopaček Phantom Vision z kolekce „Always Forward“.

Dani Ceballos - Nike PhantomVSN

Wayne Rooney (Anglie) – Nike Hypervenom Phantom

Legenda dala emotivní sbohem. Wayne Rooney se symbolicky rozloučil s velkolepou reprezentační kariérou s modelem kopaček Hypervenom Phantom z kolekce „Just do it“ pro uplynulé Mistrovství světa v Rusku. A v tom odchází „Wazza“ celý v bílém.

Wayne Rooney - Nike Hypervenom Phantom

Leroy Sane (Německo) – Nike Mercurial Vapor XII

První gól za reprezentaci a za pár dní první soutěžní gól za reprezentaci. Charakteristický rychlík z Manchesteru byl v ohni. Dařilo se mu v kopačkách Nike Mercurial Vapor z kolekce „Always Forward“, čímž napodobil Jadona Sancha, Saula Nigueze a další mladé hvězdy.

Leroy Sane - Nike Mercurial Vapor XII

Dele Alli (Anglie) – adidas Predator 19+

Kopačky Predator 19 přišly tak trochu ve stínu pompézního vydání modelu Copa 19, které si pro sebe uzmuly všechnu slávu. Dele Alli, jeden z predátorských protagonistů, se ukázal ve zbrusu nové barevné kombinaci z kolekce „Initiator pack“ v zápase proti Chorvatsku. Skvěle tak sladil pronikavou červenou se stejně barevnými detaily na čistém dresu Albionu.  

Dele Alli - adidas Predator 19+

Jakub Jonáš - Top4Football.