Global boot spotting

Máme za sebou opravdu náročný týden plný skvělého fotbalu a individuálních výkonů, díky kterým se nám náramně předvedla nová vydání kopaček. Našemu výběru úřadovali střelci, tak si je pojďme představit.

Lionel Messi (FC Barcelona) – adidas Nemeziz 18.1

Leo Messi se přezul do nejnovější barevné kombinace kopaček Nemeziz 18.1 z kolekce „Exhibit pack“. Událo se tak vůbec poprvé, kdy dal argentinský polobůh přednost běžné kolekci před kopačkami Nemeziz ze své řady. Ani se Leovi nedivíme, tahle barva mu nesmírně sedí. To, že v těchto kopačkách začal se třemi góly ve dvou zápasech, ani nemusíme zmiňovat.

Lionel Messi

Gonzalo Higuaín (FC Chelsea) – Nike Phantom Venom 

Jestli si zástupci Nike vysnili dokonalou prezentaci své nové pýchy v podobě kopaček PhantomVNM, Gonzalo Higuaín jim musel rozhodně udělat radost. Domácí premiéra v dresu Chelsea a dva exkluzivní góly, které ukázaly, že síla přichází. 

Gonzalo Higuaín

Krzysztof Piatek (AC Milán) – adidas X 18+

Nepatrné prozkoumání soupeře v prvním ligovém zápase, určení slabin a dvojité uštknutí v následném pohárovém střetu. Tak začal polský šutér Krzysztof Piatek svou misi v dresu věhlasného AC Milán. O víkendu následně zařídila kometa letošní sezóny remízu na horké půdě olympijského stadionu proti AS Řím. Kopačky adidas X 18+ z nejnovější kolekce „Exhibit pack“ mu očividně sedí náramně.

Krzysztof Piatek

Sergio Agüero (Manchester City) – Puma ONE 19.1

Jako by byl pro tyto zápasy zrozen. Sergio Agüero udeřil, když to „Cityzens“ potřebovali nejvíce. Znovu, znovu a znovu. Pocítil to Arsenal a argentinský štírek s pohledem zabijáka pro sebe ukořistil již desátý hattrick v Premier league. Před ním už je jen legendární Allan Shearer s jedenácti zápisy. Otázka času. 

Sergio Agüero

Vinicius Junior (Real Madrid) – Nike Mercurial Vapor XII

O tom, že tento hoch bude výjimečný, byli v královském velkoklubu přesvědčený již při jeho nákupu. Nyní si mladičký a nezkrotný Vinicius získává příznivce a vedení klubu na svou stranu i na hřišti. Spolu s dalšími hráči představil nový design kopaček Nike Mercurial z kolekce „Game Over“. 

Vinicius Junior

Jakub Jonáš - Top4Football.