Global boot spotting

Víkendová střetnutí přináší v posledních týdnech málo předvídatelné příběhy. Mezi nimi týden za týdnem vyčnívají exkluzivní a mnohdy nevídané páry kopaček. Tuzemskou ligovou scénu si nyní podmanila kočkovitá šelma, ale ani ostatní nezůstali pozadu.

Sergio Agüero (Manchester City) - Puma ONE 19.1

Puma v týdnu oznámila kolosální smlouvu s kluby City group, mezi nimiž vyčnívá anglický gigant Manchester City. Jeho hráči budou nosit dalších deset let na hrudi kočkovitou šelmu. To nejvíc rozradostnilo Sergia Agüera, Davida Silvu a Vincenta Kompanyho, kteří jsou tvářemi značky v tomto klubu. Pro ně si Puma na oslavu připravila exkluzivní zakázkové modely kopaček. Sergio Agüero vyběhl v modelu ONE v klubových barvách a číslem 93:20 připomínající čas zápasu, ve kterém Argentinec ikonickým gólem rozhodl o prvním ligovém titulu pro City. David Silva a Vincent Kompany nazuli kopačky s designem oslavující Cityzens jako nejlepší tým na světě.

Sergio Agüero

David Silva

Vincent Kompany

Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain) - Nike Mercurial Superfly VI

Někdo mu řekněte, že to není fér. Kylian Mbappé o víkendu opět vyčníval, kdy dvěma góly rozhodl o výhře PSG nad Caen. Vévodí tak tabulce střelců francouzské ligy se 24 trefami a celkově už v dresu Pařížanů nastřílel v 76 zápasech kulatých 50 branek. A ano, stále je mu jen dvacet let.

Kylian Mbappé

Ivan Rakitič (FC Barcelona) - adidas Predator 19+

Vyplenit dvakrát za sebou slavný stadion Santiago Bernabeu s Realem Madrid, dá se váš týden označit za skvostný. Chorvatský špílmachr navíc víkendové ligové klání jediným gólem zápasu rozhodl. Ve svým kopačkách adidas Predator 19+ z kolekce "Exhibit pack" tak učinil jemu typicky elegantním způsobem, kdy přehodil jemným lobem skluzující bránící hráče Bílého baletu.

Ivan Rakitič

Mario Balotelli (Olympique Marseille) - Puma ONE 1

U koho jiného byste něco podobného mohli čekat? Všechnu slávu si o víkendu pro sebe ukradl Mario Balotelli, který pomohl gólem k výhře Marseille 2:0 nad Saint Etienne. Byl by to další běžný gól, kdyby si nevzal excentrický útočník nachystaný telefon a nenatočil svou oslavu na svůj profil na Instagramu. Na sobě měl navíc kopačky Puma ze speciální camo edice "Attack pack", o kterých sám Mario prohlásil, že jsou jedny z nejhezčích, co kdy od Pumy viděl. Speciální kopačky vyžadují speciální oslavy.

Mario Balotelli

André Gray (FC Watford) - Nike Mercurial Vapor XII 

V Top4Football máme slabost pro ladně vypadající kombinace dresů a kopaček. Anglický útočník ukázal, jak skvěle ladí dres sršňů z Watfordu s kopačkami Nike Mercurial Superfly z nejnovější kolekce "Game Over". Navíc po svém střídání rozhodl vypjaté utkání s Leicesterem brankou v posledních minutách. V našem výběru nesmí chybět.

André Gray

Jakub Jonáš - Top4Football.