Global boot spotting

Březnová akce s sebou přináší exponová klání, kde se často rozhoduje o úspěchu, či neúspěchu v celé sezóně. A je to také období plné nových vydání kopaček, netradičních a raritních párů. A že se bylo na co dívat. 

Mason Greenwood (Manchester United) - Nike Mercurial GS360

Ohromující týden prosperujícího talentu z akademie Manchesteru. Mason Greenwood zažil okázalou premiéru v Lize mistrů a na tréninku "Rudých ďáblů" se přezul do personálních kopaček Nike Mercurial GS360. Mladíček má coby nastupující generace smysl pro styl, proto zvolil decentní červenobílý design. 

Mason Greenwood

Kyle Walker-Peters (Tottenham Hotspur) - adidas Glitch 19

Nadějný obránce "kohoutů" vyběhl k víkendovému klání proti Southamptonu v modelu kopaček adidas Glitch 19 "Exhibit skin". I když se Tottenhamu zápas nepovedl a ztratil ho po výsledku 1-2, Walker-Peters skvěle sladil dominantní šedou barvu experimentálního modelu s venkovním dresem Spurs. 

Kyle Walker-Peters

Raheem Sterling (Manchester City) - Nike PhantomVNM 

Hvězda Manchesteru City už v našem výběru se svými novými kopačkami PhantomVNM již byla, nicméně víkendový hattrick za 13 minut nesmí zůstat opomenutý. "Raz" potvrzuje ve své nejproduktivnější sezóně, že jsou Venomy opravdu střeleckým modelem. Neustále se zlepšuje, a dokonce již nabízí střelecké rady svému kolegovi z útoku Sergiu Agüerovi. 

Raheem Sterling

Paul Pogba (Manchester United) - adidas Predator 19+

Adidas v nedávné době vydal ikonické kopačky Predator Accelerator a Precision s legendami Zinedinem Zidanem a Davidem Beckhamem. Francouzský záložník přinesl nejmodernější verzi modelu Predator do zápasu proti Arsenalu. Zatím nevydaná zlatá verze, která zajistě upoutala naší pozornost, může být spojením těchto dvou ikon.

Paul Pogba

Roberto Firmino (FC Liverpool) - adidas Nemeziz 18.1

Dlouho nemohl sympatický Brazilec gólově procitnout. Svůj dokonalý úsměv však mohl o víkendu naplno projevit poté, co zavelel a dvěma góly pomohl Liverpoolu v zápase s Burnley dotáhnout se na jediný bod do lité titulové bitvy s Manchesterem City.

Roberto Firmino

Keita Balde (FC Inter Milán) - Nike Mercurial Vapor XII

Stejně jako v nedávném době Leroy Sané zvýraznil pohledný "Heritage pack" tento týden také senegalský útočník Interu Milán Keita Balde. Jeho šedivý model zrcadlí prvotní design kopaček, které nosili legendy na MS 2002. Ukázal tak trend světových hráčů vracet k životu starší, raritní páry kopaček.

Keita Balde

Jakub Jonáš - Top4Football.