Setkání se zástupci 1. HL

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

SOUTĚŽ PRO VŠECHNY TÝMY HANSPAULSKÉ LIGY

Hraješ první, sedmou nebo veteránskou soutěž Hanspaulské ligy (HL)? Uvažuješ, že si pořídíš nové kopačky? Pak pro tebe máme tip, jak získat kopačky zcela zdarma. Stačí, když dorazíš ve vybraných termínech do naší fotbalové speciálky Top4Football, Ječná 15, Praha 2 a na naší fotbalové střelnici si zakopeš do vybraných otvorů.

Termín:

14. 9. – 18. 9. 2015 od 10 do 19 h

Podmínky:

- místo: obchod Top4Football, Ječná 15, Praha 2
- soutěžit může každý tým HL na základě registračního průkazu
- minimální výběr celého týmu je 6 párů libovolných kopaček
- střílí pouze jeden vybraný zástupce za celý tým
- celkem deset pokusů, hřiště má deset otvorů (otvor může být trefený pouze jednou, pak je pro další pokusy tzv. zmražený) devět trefených otvorů - celý tým získá vybrané kopačky zdarma, osm trefených otvorů - celý tým získá 50% slevu na vybrané kopačky, sedm trefených otvorů - celý tým získá 45% slevu na vybrané kopačky, šest trefených otvorů - celý tým získá 40% slevu na vybrané kopačky
- pokud střelec neuspěje, všichni získávají standardní slevu pro HL, která činí 35 % (tato sleva neplatí na nejvyšší řady kopaček)

SETKÁNÍ SE ZÁSTUPCI 1. HANSPAULSKÉ LIGY

Dne 18. 8. 2015 se u nás v obchodě Top4Football uskutečnilo setkání se zástupci účastníků 1. Hanspaulské ligy. První liga je výkladní skříní celé soutěže a tak od nás každý tým obdržel zdarma jednu sadu dresů značky Nike. Pro všechny ostatní týmy jsme uspořádali soutěž, podmínky si můžeš přečíst v horní části tohoto článku. Jsme partnerem celé HL soutěže a všichni účastníci i týmy u nás mají nastavené slevové podmínky.

Pokud jsi hráčem HL, můžeš si u nás ve fotbalové speciálce vybrat kopačky se slevou. Mrkni na kompletní nabídku kopaček na našem webu Top4Football.cz. Pokud tvůj tým shání týmové vybavení např. dresy, teplákové soupravy, míče a další, tak se můžeš podívat do TS katalogu NIKE.

Těšíme se na tebe u nás ve fotbalové speciálce Top4Football, Ječná 15, Praha 2.