Historie kopaček Nike Mercurial

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Historie Mercurial Vapor

Před šestnácti lety Nike představila svůj první model kopaček Mercurial, které nosil Brazilec Ronaldo. Byla to nejen bota plná složitých inovací, ale stala pojmem ve světě kopaček a dostala značku NIKE na špičku trhu se sportovním vybavením. Být u míče první, to je podstata modelu Mercurial. Nike dal název kopačce dle plynu VAPOR, který je extremně lehký. A lehká kopačka vás dokáže na hřišti ještě zrychlit.

Co mají Ronaldo, Neymar, Hazard, Ribéry, Ibrahimovic a další hvězdy společného? Jsou extrémně rychlí, a proto nosí Nike Mercurial Vapor. Neznámější ambasadoři nosící Vapory: Brazilec Ronaldo nosil Mercurial Vapor při všech svých vystoupeních na MS v jeho zlaté éře, včetně doby, kdy hrál v předních klubech jako jsou Real Madrid, FC Barcelona, Inter Milán a Paříž St. Germain. Ronaldo a Mercurial Vapor bylo v té době spojení, které bylo samozřejmostí. Cristiano Ronaldo je v současné době považován za fotbalistu, který ztělesňuje vše, co Mercurialy znamenají. Jeho první model byl Orange Peel Mercurial Vapor IV. Dalším známým nositelem modelu Mercurial je Zlatan Ibrahimovic - Švédský útočník se zajímavou pověstí na hřišti i mimo něj a ohromným střeleckým instinktem. 

Pojďme spolu projít jednotlivé generace této již legendární kopačky.

Obsah

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.