Jak proběhla fotbalová revoluce v naší prodejně?

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Jak proběhla fotbalová revoluce v naší prodejně?

Dnešní fotbal zná pouze dva typy hráčů – ty, jež mají vše pod kontrolou, a ty, kteří si libují v chaosu. Tvůrce hry a nezkrotné dravce. Adidas představil zbrusu nový koncept kopaček právě pro ně. ACE15 jsou navrženy pro maximální kontrolu při každém dotyku míče. Hráči mohou díky nim na hřišti skutečně dominovat. X15 ničí konvence a zažitá pravidla. Jsou smrtící zbraní určenou pro ty nejnebezpečnější hráče.  

V úterý 28. 7. jste si mohli na vlastní kůži vyzkoušet oba druhy kopaček při exkluzivním turnaji 2vs2 v naší fotbalové aréně. Adidas fotbalovou revoluci v Top4Football otevřel dnes již bývalý kapitán plzeňských fotbalistů a symbol jejich vzestupu Pavel Horváth, který se s účastníky podělil o hlavní zážitky z trávníku, a zájemcům rád věnoval svůj podpis.

Během celého odpoledne se odehrály dva turnájky, do kterých se celkem přihlásilo na dvacet dvojic. Věková kategorie nebyla nijak omezena, a na hřišti tak mohli žáci poměřit síly s dospěláky. I přesto, že jsme nejednou byli svědky mladé hbitosti drtící zdánlivě neprostupnou zeď bránících, na výslednou bednu se jim probojovat nepodařilo. 

Kromě věčné slávy si vítězové odnesli poukazy na nejvyšší řadu nových kopaček adidas ACE a X. Také dvojice umístěné na druhém a třetím místě získaly skvělé fotbalové ceny, a to míče adidas CONEXT15, resp. vaky na kopačky. 

Diváci a hráči, kteří zrovna čekali, až je vpustíme do fotbalové klece, mohli využít rozmanitého doprovodného programu v podobě soutěží o slevové poukazy do naší prodejny, stolního fotbálku nebo hry FIFA na Playstationu.

Vítězům ještě jednou gratulujeme ke skvělému výkonu a všem zúčastněným děkujeme za fair play a hru bez zranění. 

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.