Kdo obléká fotbalové týmy v první lize?

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Kdo obléká fotbalové týmy v první lize?

Dnešním dnem se rozběhne nový ročník 1. české fotbalové ligy, který sebou přinese nejen motivované celky s nadějnými posilami, ambice a cíli, ale také nové dresy! Ty ctí odhodlání, očekávání, ale samozřejmě představují krásu, která na fotbalových trávnících rozhodně nesmí chybět. Pojďme se podívat, jaké značky si zvolili jednotlivé týmy!

Mistrovská Plzeň představila díky své neotřelé kampani nový dres, se kterým se obhájce titulu pokusí dosáhnout stejných met jako v sezóně loňské a jehož dominantou jsou bezpochyby modrá a červená barva. Jak bývá zvykem u pražské Sparty, nadešel dvouletý cyklus tentokrát žlutých venkovních dresů, které vystřídala bílá kombinace s modrým lemem. Další ambiciózní celky zůstaly oddané stejným značkám jako v předchozí sezóně. Značka Umbro do nové sezóny vybavila týmy Teplic a Slavie. Mladé Boleslavi, Bohemians, Jihlavě a nováčkovi z Karviné se o vybavení postaral adidas. Naopak Jablonec a Slovácko budou brázdit trávníky s dresy od značky Nike.

Jediné dvě změny stájí zaznamenaly kluby, které nově servisujeme my. Příbram se odvázala a českému prostředí ukázala nejen nebezpečné domácí, ale i zářivé venkovní dresy Nike. Hráči Zlína se zase můžou těšit na dresy od adidasu. Stejně tak jako Zlín, bude v adidasu nastupovat i pražská Dukla, jejíž dresy jsme nedávno představili na tiskové konferenci v naší pražské prodejně. A na konec poslední hrdý zástupce pod našimi křídly – Slovan Liberec, který vstupuje do sezóny 2016/17 s dresy od Nike.

Česká fotbalová liga má tedy co nabídnout! Komu budeš fandit ty a čí barvy oblékneš?

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.