Kolekce LV6

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

FOTBALISTA LUKÁŠ VÁCHA A NÁVRHÁŘ LUKÁŠ MACHÁČEK PŘEDSTAVUJÍ SPOLEČNOU MÓDNÍ KOLEKCI LV6

Vzájemná spolupráce a podobný pohled na módní trendy inspiroval fotbalového reprezentanta Lukáše Váchu a předního českého návrháře Lukáše Macháčka ke společnému módnímu dobrodružství. Výsledkem je nová kolekce nazvaná LV6, kterou oba pánové představili ve fotbalové speciálce Top4Football v Praze. 

Jak celý projekt vlastně začal? „Nápad celé kolekce vzešel od mých fanoušků, kteří se mě na sociálních sítích dotazovali, kde koupit různé kousky oblečení, které na mě viděli. Vzhledem k tomu že mám rád práci Lukáše Macháčka, a velice rád nosím jeho oblečení, napadlo nás vytvořit společnou kolekci dostupnou mým fanouškům, “ říká Vácha. Ten ale hned ujišťuje, že zůstává především fotbalistou. „Fotbal vždycky byl, je a bude u mě na prvním místě. Je to moje láska a práce zároveň a vždycky budu fotbalu dávat maximum. Móda je ale můj koníček a moc mě baví,“ říká záložník pražské Sparty.

Díky tomu se partnerem kolekce LV6 stali obchod Top4Football. „Jsem tváří značky Nike a jejich boty jsou pro mě zcela nezbytnou součástí mého života. A právě tato obuv se bude spolu s kolekcí LV6 v obchodě Top4Football prodávat,“ dodává Lukáš Vácha.

Čím je kolekce LV6 typická? Tzv. capsule kolekce nese typický Macháčkův rukopis, jako jsou obrácené švy nebo oversize prvky, jdoucí ruku v ruce se stylem Váchy, který kolekci propůjčil svou tvář na kampaňových i lookbookoých fotografiích, které vznikly pod taktovkou fotografa Petra Jandery a grafickou úpravou Teodorika Menšla. Jediným materiálem objevujícím se v kolekci jsou různé formy bavlny. K autentičnosti jednotlivých kousků dopomáhá i štítek nesoucí vyšívanou zkratku LV6 ( zkratka jména Lukáš Vácha + číslo 6 ve kterém vybíhá za ACS i součet čísla 15, za národní team ).

„Jedná se prakticky o softovou denní módu inspirovanou prvky sportovního oblečení, mezi sebou volně kombinovatelného  stylově zapadajicí do proudu módy, jež se líbí jak mě tak Lukášovi,“ dodává návrhář Lukáš Macháček. 

Celá kolekce bude k nahlédnutí a k objednávce v prodejně Top4Football v Ječné ulici od  pátku 5.6. nebo on-line na e-shopu www.mconcept.cz