Kopačky Nike Hypervenom

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Kopačky Nike Hypervenom

"Ideální volba pro fotbalové útočníky"

Určitě už jsi někdy slyšel tvrzení nejsilnější přežije. Je tomu tak i ve fotbale. Musíš ukázat sílu a odhodlání být tím nejlepším. O krok dál než ostatní. Rychlejší, hbitější, zarputilejší. Přesně to ctí kopačky Nike Hypervenom. Nebezpečné mimo vápno, smrtící uvnitř.

Každý fotbalista hledá způsob, jak být lepší ve všech aspektech své hry. Chce se odlišit, být prvním, kdo pokoří hranici slávy a úspěchu. Hledá způsob, jak posunout svou hru na další úroveň. K dokonalosti vede trnitá cesta, při které rozhodují detaily. Jen jejich neustálým zlepšováním můžeš vytvořit cosi monumentálního. Kopačka Hypervenom je nabízí v unikátním spojení hbitosti a nekompromisního kontaktu s míčem. Každý krok může rozhodnout. Unikni před dotírajícími obránci a nech za sebou ty, kteří ti nebudou stačit. Sebejistý pohyb ti dodá přesvědčení, že tě nemůže nikdo dostihnout. Buď tím, kdo zvítězí.

Venom představuje jed. Zvíře, které rozpoutává peklo a ničí jednoho soupeře za druhým. Přesně tak se budeš cítit, až nazuješ kopačky Hypervenom. Uštknou vždy, když to protivník nejméně čeká. Nemilosrdně a s dokonalou přesností. Revoluční svršek boty s 3D texturou bude tvou zbraní. Při střele pomáhá k sebevědomému dotyku s míčem. Brankáři budou litovat, že ti vkročili cesty, protože ty míříš mezi hvězdy dokonalosti. Vyber si u nás v Top4Football z kopaček Hypervenom. Vypusť monstrum.

Už brzy pocítíš novou sílu kopaček Hypervenom. Zůstaň připraven.

Jakub Jonáš - Top4Football

Kopačky Nike Hypervenom