Kopačky v semifinále MS2014
Košík je prázdný.

Kopačky v semifinále MS2014

V následujících grafech naleznete zastoupení značek a modelů značek v semifinále právě probíhajícího MS.
Níže uvedené počty jsou platné za předpokladu základních sestav stejných jako ve čtvrtfinále. Víme však, že sestavy nebudou stejné, proto po skončení semifinále čísla zpřesníme.
Zajímavé je, že kdybychom vycházeli základních sestav ve čtvrtfinále, tak by se světová trojka, za což bezesporu značku Puma můžeme považovat, nedostala na hřiště. A to by v případě jejich dvojbarevné kopačky "Tricks" byla asi škoda.

Určitě za pozitivní překvapení můžeme považovat značku Mizuno, která by se semifinále s jedním zastoupením zúčastnila. Dalším překvapení je neúčast jinak úspěšných modelů Nike Mercurial, konkrétně Vapor a Superfly. U ostatních řad jako Tiempo, Hypervenom a u nejnovější řady Magista si Nike vede velice dobře.

Naopak značka adidas je určitě spokojená. Jejich modely z aktuální kolekce Battlepack, konkrétně F50 a Predator by byly zastoupeny na hřišti v největším počtu. 

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.