Klub pevného zdraví VZP ČR nabízí výhody a slevy pro své členy!
Košík je prázdný.

Klub pevného zdraví VZP ČR nabízí výhody a slevy pro své členy!

Deset let fungování, téměř 500 tisíc členů, desítky bonusů a slev – to je Klub pevného zdraví VZP ČR. Letos jsme pro jeho členy připravili ještě atraktivnější bonusy a další zajímavé slevy u smluvních partnerů.

Díky členství v klubu můžete využívat finanční příspěvky z fondu prevence VZP ČR na očkování, cvičení a masáže, slevy na cestovní pojištění, cvičení pro těhotné a mnoho dalších výhod.

Klub pevného zdraví má stovky smluvních partnerů, a to ve Vašem regionu i po celé ČR, kteří nabízí slevy na produkty a služby. Využijte kdykoliv slevy na cestování, optické pomůcky, relaxační aktivity, cvičení, masáže, hubnutí, potravinové doplňky a na vše, co souvisí se zdravím a prevencí.

Podmínky členství v Klubu pevného zdraví, výhody pro členy, seznam regionálních i celoplošných partnerů a přehled příspěvků najdete na novém webu www.klubpevnehozdravi.cz.

U nás si vybere každý svou odměnu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.