Majk Spirit v Top4Football

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Majk Spirit v Top4Football

Majk Spirit a jeho nové dresy Nike. V pátek 5. 8. jsme u nás v prodejně v Bratislavě přivítali výjimečnou návštěvu - Majka Spirita. Majk přišel odhalit a převzít dresy fotbalového klubu ŠK Hamuliakovo, který podporuje. Při této příležitosti jsme Majka vyzpovídali.

Co říkáš na dresy od společnosti Nike, které jsme v Top4Football připravili pro tebe a tvůj tým?
"Jsou nádherné. Tento zelený je perfektní a tento taky super. Myslím, že kluci v nich budou stále vyhrávat." (smích)

Jak jsi se dostal ke spolupráci a proč Hamuliakovský futbalový klub podporuješ?
Dres Nike. "Moji rodiče žijí v Hamuliakove už 12 let, postavili tam dům a já jsem tam s nimi strávil tři roky. Tam jsem poznal kluky, chodil s nimi hrávat fotbal a když jsem se doslechl, že se z vesnice sdružují lidi, kteří nějakým způsobem pomůžou týmu, tak jsem chtěl pomoct i já. S kapitánem jsme se dohodli, že vymyslíme nějaký sponzorský dar. Koupil jsem jim nové dresy ještě minulý rok, které nebyly Nike a potom jsme se dohodli, že to posuneme o level výš, až na ten nejvyšší a zajistíme Nike dresy. Jsem velmi rád, že se to podařilo. Na novou sezónu budou kluci už pěkně oblečení."

Stíháš si při své práci zahrát fotbal?
"Občas si jdu kopnout, když se podaří, ale už jen tak rekreačně. Snažím se aspoň každé dva, tři týdny obout kopačky a trošku si zahrát, protože to stále miluji, jen času je málo. Víkendy jsem většinou pryč, takže takové středy chodím na umělou trávuna malý fotbálek."

Majk Spirit v dresu Nike. Je o tobě známe, že tvým oblíbeným fotbalovým týmem je Barcelona. Proč?
"Víš co, já mám rád fotbal. V poslední době i Real Madrid u mě velmi stoupl. Jsem jedním z těch, co obdivují tyto týmy. Mám rád celkově fotbal, takže umím ocenit kvaliy na jedné i druhé straně. Byli jsme na El Clásicu tento rok, kdy akorát Barcelona prohrála doma, to je škoda, ale skvělá atmosféra, skvělý fotbal. Takové výlety ještě budu realizovat. To stejné i v Itálii. Nejlepší derby, co se týká atmosféry, je AC vs. Inter. To brzo určitě vyzkouším."

Poprvé jsi u nás v prodejně Top4Football, jak se ti tady líbí?
"No konečně, po roce (smích). Dobré to tu máte, pěkné. Dobré, dobré."

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.