Na slovíčko s Franzem – evropský speciál – Liberec

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Na slovíčko s Franzem

Blíží se jarní pohárové zápasy Plzně a Liberce a s nimi i pokračování mého fotbalového okénka pro Top4Football.cz

Nejdříve se podíváme na Liberec….

Liberec přes zimu postihl odchod několika klíčových hráčů sestavy. Odešel Kelič a Rabušic. V případě Keliče se vzniklá mezera podařila kvalitně zaplnit Rajnochem, který, myslím si, že bude užitečnější než Kelič. Rajnoch a Kováč, to bude asi nejlepší stoperská dvojice jara. Bohužel odešel i Rabušic, který byl na české poměry nadstandardní hráč ligy. V přípravném zápase s lídrem dánské ligy FC Midtjylland, kdy Liberec vyhrál 2:1, se výborně ukázal holandský hráč Luckassen, to by mohla být adekvátní náhrada. Ale pozor, jeden podařený zápas nemusí znamenat vysokou výkonnost po celou sezónu, jakou Rabušic bezesporu měl!

Pro mě neznámou je Jarolím, dle mého mu odchod do Číny fotbalově nepomohl, ale tady ukáže čas.

Osobně věřím, že Liberec má velkou vnitřní sílu aby udržel standard z podzimní části sezóny.

Co se týče pohárové zápasu tak soupeř AZ Alkmaar je mužstvo, které umí překvapit, ale zároveň i vyhořet. Liberec musí mít na paměti, že je to mužstvo které se pravidelně umísťuje do TOP5 Eredivisie (holandské ligy), dokonce ji v roce 2009 vyhrál, což není tak dávno. Oproti jiným mužstvům ze špičky Eredivisie, které vyznávají technický fotbal, hraje AZ Alkmaar více silově a bude na Liberci, aby zachytil jejich útočnou hru středem hřiště. Uvidíme, jestli nastoupí Luckassen, který je odchovancem právě AZ Alkmaar. Zde vidím šance 60:40 pro Liberec.

Pro Top4football.cz
Franz Straka

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.