Alex Král navštívil naši pražskou prodejnu

Pozornost fotbalové veřejnosti se ve středu 7. 7. obrátila na prodejnu Top4Football na Ječné ulici v Praze. Ta totiž měla tu čest přivítat záložníka českého reprezentačního výběru Alexe Krále, který při debatě s fanoušky promluvil o jeho dosavadní fotbalové cestě, ambicích na další sezónu nebo o jeho oblíbených kopačkách Nike Tiempo.

Desítky fotbalových příznivců a mladých talentovaných fotbalistů si přišly pokecat, vyfotit se a zasoutěžit s talentovaným záložníkem Slavie Praha. I přes náročný trénink dorazil Alex skvěle naladěný a v tandemu s dalším (bývalým) slávistou Karolem Kiselem, který nyní působí v roli agenta, se rozpovídal o jeho prvních fotbalových krůčcích, náročných začátcích ve Slavii i jeho raketovém růstu v posledních měsících. Obzvlášť jedna myšlenka musela utkvět v paměti každému kdo byl přítomen. Oba hosté se jednohlasně shodli, že Alexovy úspěchy jsou vším, jen ne dílem náhody. Velké odhodlání, vytrvalost, obětování téměř veškerého volného času a skvělá psychická připravenost, tím vším se velký hráč liší od průměrného a pouze tak se Alexovi podařilo v pouhých 21 letech vyhrát se Slavií český Double.

Top4Football Alex Král

Řeč přišla i na kopačky, a to speciálně na nejnovější kolekci od Nike s názvem New Lights Pack, v níž se hráči budou prohánět v prvních týdnech a měsících nové sezóny. Alex měl samozřejmě co říct, především k modelu Tiempo, který sám obouvá a který si nemohl vynachválit. „Miluju ty polštářky na patě, Tiempa jsou prostě bačkůrky,“ liboval si o pohodlnost nové, osmé generace kopaček z klokaní kůže.

Alex Král Nike Tiempo Legend VIII

Na všechny diváky pak čekalo menší překvapení. Jeden z nich totiž dostal možnost zahrát si s Alexem Králem oblíbenou hru FIFA na herní konzoli Playstation. O vyzyvateli se rozhodlo v náročném vědomostním kvízu a karty tady musel rozdat sám osud, neboť vítězem se stal fanoušek s totožným jménem. Bratrovražedný souboj Alexe proti Alexovi nakonec dopadl prohrou toho staršího, českého reprezentanta, který tak jenom potvrdil svá slova, že před obrazovkou tráví čas nerad a daleko raději je s míčem na reálném hřišti.

Top4Football Alex Král FIFA Playstation

Moc děkujeme jednak Alexovi za jeho návštěvu, ale i všem příchozím za vytvoření skvělé atmosféry. Brzy na naší prodejně přivítáme i další fotbalové osobnosti, takže zůstaň ve střehu, ať nepropásneš možnost se s nimi setkat!