Nejlepší fotbalové reklamy na Top4Football

Kdo by je nemiloval? Motivační, napínavé, dechberoucí i zábavné. Takové jsou ty nejlepší fotbalové reklamy a ty je nyní můžeš sledovat všechny na jednom místě! Rozhodli jsme se posbírat ty nejlepší snímky, které kdy byly vyrobeny. Všechny je najdeš v našem YouTube playlistu a nyní ti již představujeme prvních 5 z našeho seznamu, přejeme krásnou podívanou!

Nike – Ronaldinho Crossbar

Video, které psalo historii. Video, které jako první dosáhlo milionu shlédnutí na YouTube. Legendární reklama s Ronaldinhem v hlavní roli je naprostým klenotem, který musí znát každý fotbalista. Pohrát si s míčem, předvést pár triků a čtyřikrát v řadě trefit břevno bez jediného doteku míče se zemí? Očividně žádný problém pro brazilského kouzelníka. Jedna otázka však zůstává… fake nebo real?

Manchester United v letadle

Sestava rudých ďáblů byla v roce 2010 plná zvučných jmen jako Edwin van der Sar, Wayne Rooney, Paul Scholes nebo Patrice Evra, proto není divu, že reklama Turkish Airlines se stala hitem. Když totiž miluješ fotbal a kulatý nesmysl s názvem míč, tak je zkrátka jedno, jestli jsi zrovna na hřišti nebo v letadle.

Nike – Winner Stays On

Kdo prohraje, jde ze hřiště. Ikonická reklama z dílny Nike ti představí celou plejádu těch nejlepších světových hráčů, kteří se utkají na ostří nože v bitvě o všechno. Nebo je to snad jen partička kluků hrajících na plácku za domem? Neimituj tvého hrdinu, staň se jím!

Pepsi – mistrovství světa 2010

V roce 2010 hostila světový šampionát Jihoafrická republika a celý turnaj se nesl nejen v duchu oslav fotbalu, ale celého afrického kontinentu. Stejného tématu se držela i Pepsi, která si na pomoc přizvala pěknou řádku geniálních fotbalistů. Messi, Henry, Lampard, Kaká, Drogba a další hvězdy se utkávají o plechovku Pepsi s africkými dětmi, výhoda domácího prostředí je však naprosto zásadní. Afrika zkrátka miluje fotbal.

Nike – Write the Future

Podaří se ti zápas a je z Tebe hvězda. Bude tě oslavovat celý národ, postaví ti sochu, pojmenují po tobě stadion, tvé jméno bude na všech titulních stranách novin. A co když ne? Uvařit si fazole v karavanu s Waynem Rooneym také není zlé přece. Hoď to za hlavu, piš si sám vlastní budoucnost! Nezapomenutelnou reklamu od Nike řadíme v našem žebříčku na naprostý vrchol, souhlasíš s námi?

Tak to bylo prvních 5 legendárních reklam, které jsme si pro Tebe připravili.

Znáš lepší? Poděl se s námi o tvoji oblíbenou reklamu v komentářích, my vybereme ty nejlepší a přidáme je do našeho playlistu. Těšíme se na tvé nápady!

Mikoláš Bartoš – Top4Football.

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal