nike cr7

DRŽ SE SVÝCH SNŮ

KDYŽ MĚ OBJEVILI, VŠECHNO SE ZMĚNILO. TRÉNOVAL JSEM SVOJE TĚLO, MYSL I TECHNIKU, ABYCH SI VYSLOUŽIL ČÍSLO, KTERÉ NOSÍM NA ZÁDECH. A REKORDY, GÓLY A VAVŘÍNY PAK PŘICHÁZELY JEDEN ZA DRUHÝM. HRÁL JSEM S VÁŠNÍ A V ČELE KRÁČEL S HRDOSTÍ. SEM MĚ DOVEDL MŮJ SEN. BUDOUCNOST FOTBALU BUDE STÁT NA SNECH.

Koupit

1. SAVAGE BEAUTY

nike cr7
PRVNÍ ZE SEDMI SIGNOVANÝCH MODELŮ KOPAČEK, SAVAGE BEAUTY MERCURIAL, SE NECHAL INSPIROVAT SOPEČNÝM OSTROVEM MADEIROU, KTERÝ JE RONALDOVÝM DOMOVEM. VYRŮSTAL TU OBKLOPEN JEDNÍM Z NEJNIČIVĚJŠÍCH PŘÍRODNÍCH FENOMÉNŮ, JENŽ SE ZRCADLÍ V JEHO DIVOKÉ VÁŠNI, DYNAMICE A SCHOPNOSTECH NA TRÁVNÍKU. TY ZASE ZACHYCUJE ENERGICKÁ ŠESTIBAREVNÁ GRAFIKA, JEŽ LADNĚ PŘECHÁZÍ OD ŠPIČKY K PATĚ.

2. NATURAL DIAMOND

nike cr7
MODEL NATURAL DIAMOND NAŠEL INSPIRACI V OKAMŽIKU, KDY RONALDO ODEŠEL Z MADEIRY, ABY SI SPLNIL SVŮJ SEN STÁT SE NEJLEPŠÍM NA SVĚTĚ. DESIGN TÉTO KOPAČKY VZDÁVÁ HOLD TOMU, JAK TLAK TŘÍBIL A ZDOKONALOVAL HERNÍ STYL CR SEDMIČKY: BLYŠTIVÝ SVRŠEK A HRUBÁ STRUKTURA NA PATĚ, JEŽ SE SMĚREM KE ŠPIČCE VYHLAZUJE.

3. DISCOVERY

nike cr7
INSPIRACÍ TŘETÍMU MODELU TÉTO ŘADY KOPAČEK JE RONALDŮV VÝKON ZE 6. SRPNA 2003. ZÁPAS V LISABONU TEHDY UKÁZAL RONALDA JAKO JEDNOHO Z NEJZÁŘIVĚJŠÍCH TALENTŮ EVROPY A ZAJISTIL MU ANGAŽMÁ V MANCHESTERU A PŮSOBENÍ V PREMIER LEAGUE. DESIGN KOPAČKY OSLAVUJE TENTO OKAMŽIK JEMNOU GRAFIKOU PRACUJÍCÍ S REFLEXNÍMI TEČKAMI, KTERÉ TVOŘÍVLNU. TENTO VZOR NAŠEL INSPIRACI V KLASICKÉM MODELU KOPAČEK MERCURIAL VAPOR, V NICHŽ RONALDO HRÁL, KDYŽ SI HO SVĚT VŠIML POPRVÉ.

4. FORGED FOR GREATNESS

nike cr7
MODEL MERCURIAL FORGED FOR GREATNESS, INSPIROVANÝ RONALDOVÝM ANGAŽMÁ V MANCHESTERU, JE OSLAVOU OKAMŽIKU, KDY SE Z „CR“ STALO „CR7“. KOPAČKA OSLAVUJE JEHO VÝBUŠNÉ PĚTILETÉ PŮSOBENÍ V ANGLII, KDY OBLÉKAL SLAVNÝ DRES SE SEDMIČKOU NA ZÁDECH A Z NEOPRACOVANÉHO TALENTU SE VYŠVIHL V LEGENDU ZNÁMOU PO CELÉM SVĚTĚ. V JEJÍM DESIGNU SE SPOJUJE PODRÁŽKA KOMPLETNĚ VYVEDENÁ V ŠARLATOVÉ BARVĚ A KOVOVĚ ZBARVENÝ SVRŠEK, JENŽ SVÝM PROVEDENÍM INSPIROVANÝM BARVOU ROZTAVENÉ OCELI ODRÁŽÍ RONALDŮV PŘEROD.

5. CUT TO BRILLIANCE

nike cr7
REKORDNÍ ČÁSTKA ZA PŘESTUP ZAVEDLA RONALDA DO MADRIDU, KDE DOVEDL SVOU HRU K DOKONALOSTI. TATO KOPAČKA JE UZNÁNÍM TĚCH NEJVĚTŠÍCH OKAMŽIKŮ JEHO JEDINEČNÉ KARIÉRY. JEDNODUCHÝ A ČISTÝ FRAKTÁLNÍ KÁROVANÝ VZORVETKNUTÝ DO SVRŠKU JE INSPIROVÁN PRVNÍM MODELEM KOPAČEK MERCURIAL, V NICHŽ DEBUTOVAL V MADRIDU. MNOHOBAREVNÉ ÚPLETY FLYKNIT V KOMBINACI SE SVRŠKEM S POVRCHOVOU ÚPRAVOU MĚNÍCÍ BARVY MAJÍ PŘIPOMÍNAT SVĚTLO ODRÁŽEJÍCÍ SE V BRILIANTU A SYMBOLIZOVAT TAK RONALDOVY DECHBEROUCÍ REKORDY.

6. BORN LEADER

nike cr7
TATO ŠESTÁ KAPITOLA V ODKAZU KOPAČEK SE ZKRATKOU CR7 VYPRÁVÍ PŘÍBĚH RONALDOVY SCHOPNOSTI VÉST PORTUGALSKO K VÍTĚZSTVÍ AŤ UŽ PŘÍMO NA HŘIŠTI, NEBO ZA POMEZNÍ ČAROU. BARVY TOHOTO SPECIÁLNÍHO MODELU V ŘADĚ SUPERFLY 360 NALEZLY INSPIRACI VE STARÝCH DRESECH, KTERÉ PORTUGALSKO POUŽÍVALO PŘI VENKOVNÍCH ZÁPASECH. ZDOBÍ JE VZOR SFÉRICKÉHO ASTROLÁBU, INSPIROVANÝ NÁMOŘNÍ HISTORIÍ TÉTO ZEMĚ.
nike cr7
nike cr7

Fit

360° KONSTRUKCE A LÍMEC S TECHNOLOGIÍ FLYKNIT OBEMKNE NOHU A PŘI NOŠENÍ TI DÁ NAPROSTO PŘIROZENÝ POCIT.

Koupit
nike cr7

Touch

MIKROSTRUKTURA TECHNOLOGIE FLYKNIT SLIBUJE PRECIZNÍ KONTROLU I PŘI VYSOKÝCH RYCHLOSTECH.

Koupit
nike cr7

Traction

REVOLUČNÍ PODRÁŽKA ŠPIČKY ZAJIŠŤUJE PŘILNAVOST PŘESNĚ TAM, KDE JI POTŘEBUJEŠ.

Koupit
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7