Nike Hypervenom

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike HyperVenom

Hypervenom je další řadou kopaček Nike vedle už zavedených Mercurial Vapor, Tiempo, CTR 360 Maestri. Hlavním důvodem vzniku nové řady kopaček byla potřeba vytvořit si co nejrychleji prostor před bránou a vystřelit z jakékoliv pozice. Útok!

Nike Hypervenom vznikly na základě zpětné vazby Neymara nebo Wayna Rooneyho.

hypervenom hypervenom hypervenom

Hlavní tváří HyperVenom je brazilský útočník Neymar hráč FC Barcelona. „Od nové kopačky jsem chtěl, aby mi umožnila uvolnit se v pokutovém území rychleji a co nejčastěji, abych měl prostor ke střele dřív, než mě soupeřovi obránci zablokují,“ vysvětluje Neymar své hlavní požadavky.

„Jeho přínos při návrhu kopačky byl neocenitelný. Neymar předtím hrál v Mercurial Vapor IX, které hráčům pomáhají vyhledávat a nacházet prostor pro zakončení. Hypervenom se soustřeďují na vytváření prostoru předtím, než jejich nositel napálí míč do sítě. Je to malý, ale podstatný rozdíl,“ tvrdí Phil McCartney ze společnosti Nike.

Hlavním poznávacím znamením řady Hypervenom je zvláštní povrch kopačky, který vznikl užitím NIKESKIN systému, jenž zajišťuje dokonalou kontrolu balonu za mokra i za sucha.

„Povrch kopačky vytváří pocit dokonalého pohodlí a citu pro míč. Fotbalisté po nás chtěli, aby měli pocit, jako že hrají bosí,“ říká designér Denis Dekovic.

hypervenom hypervenom hypervenom