Nike Hypervenom Gold

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike Hypervenom Gold

V brazilském pobřežním městě Santos si fotbalem posedlý 12 letý Neymar Jr. sprejoval boty zlatou barvou. Nyní pro něj NIKE vytvořila úžasnou zlatou verzi kopaček Hypervenom, které bude nosit po zbytek MS. Původní kopačky NIKE Hypervenom představil Neymar v Riu de Janeiru v květnu 2013 při Konfederačním poháru.

nové kopačky nike nové kopačky nike

„Když jsme se potkali s Neymarem, tak nám řekl, že když mu bylo 12 let, sprejoval své kopačky zlatou barvou. Vždy po nich toužil, ale nemohl je nikde najít. Takže jsme se rozhodli jeho vize naplnit a jako ideální se jevil čas, ve kterém se koná MS.“ řekl Denis Dekovic, hlavní designer NIKE Football.

„Největší výzvou bylo získat barvu, aby vypadala tak, jako přímo ze spreje.“ řekl Dekovic. „Úzce jsme spolupracovali s Neymarem a nakonec jsme se dostali tak blízko, že se mu vybavila barva, se kterou kopačky sprejoval, když byl malý. Z výsledku jsme všichni nadšení a nemůžeme se dočkat spolu s Neymarem až je uvidíme na hřišti."

Tato speciální verze Hypervenom Phantom nabízí originální vložky s detailem zlatého spreje a Hypervenom grafiku. Na druhé vložce je nápis SONHO DOURADO, což znamená v překladu ZLATÉ SNY.

Tým návrhářů Nike Football vytvořil Hypervenomy dle trendů útočníků přizpůsobené dnešní hře.

„Nike Hypervenom je reakcí na způsob, jakým se hra mění. Hráči chtějí být rychlejší, a to nejen v přímce, ale i s míčem u nohy a v malých prostorech. Chtějí vytvářet šance z ničeho. Hypervenom byl navržen, aby pomáhal v boji proti dnešním rychlejším obráncům tím, že umožňuje kombinaci rychlosti a obratnosti.“ řekl Dekovic.

Svršek NIKESKIN

nové kopačky nike nové kopačky nike

Designérský tým věděl, že musí přezkoumat způsoby, jak se nové kopačky vytváří.

„Nové kopačky se zaměřují na komfort, použitý vrchní materiál (svršek), podešev a postavení kolíků. Kopačky Hypervenom nabízí nové řešení pro všechny z těchto oblastí.“ řekl Dekovic.

Svršek Hypervenomů je vytvořen z technologie NIKESKIN. NIKESKIN je měkká, pružná síť vázaná s tenkou polyuretanovou fólií, a na jejím vrchu je zakončená technologií Nike ACC (ACC), která poskytuje stejnou úroveň ovládání míče na mokrém i suchém povrchu.

„Technologie NIKESKIN přináší úžasnou úroveň pohodlí a pocit blízkosti míče. Fotbalisti nás požádali, o vytvoření takových kopaček, které by se přiblížily pocitu hrát na boso.“ řekl Dekovic.

PODEŠEV

nové kopačky nike nové kopačky nike

Kopačka Hypervenom je rovněž vybavena podešví, u které jsou odstraněny přebytečné materiály a umísťuje nohu blíže k zemi a míči.

Nike na vývoji této podrážky (podešve) pracovala s významnými ortopedy a vytvořili rozdělenou podešev, která zvyšuje schopnost hráče odpoutat se od obránce. Drážka v přední části pomáhá rychle aktivovat první metatarzální kost, která ovlivňuje reakční čas prvního pohybu.

Podrážka je složena z desek stlačeného nylonu, která rychle reaguje na změny pohybu, dodává dynamiku a zároveň je neuvěřitelně lehká. Rozložení kolíků a jejich délka je navržena pro rychlejší pronikání povrchu. Všechny tyto inovace spolu dohromady činní hráče rychlejším.

nové kopačky nikenové kopačky nikenové kopačky nikenové kopačky nikenové kopačky nike