Nike vydává kolekci značky Jordan a Paris Saint-Germain

Už je to pár let, co Michael Jordan poprvé navštívil Paříž. V roce 1985 asi netušil, jak se v tomto módním městě bude značce Jordan dařit. V roce 2016 byl otevřen první obchod a v roce 2017 přišlo partnerství s francouzskou basketbalovou federací. Avšak ta nejvíce vzrušující odměna v rámci dlouhodobého souznění přichází až s vůbec první fotbalovou kolekcí Jordan, a to ve spolupráci se slavným týmem Paris Saint-Germain.

Nike Jordan x PSG collection

„Spojení mezi Paris Saint-Germain a značkou Jordan ukazuje ambice obou subjektů kombinovat různé styly, provedení a inovace. V podstatě sdílíme podobné hodnoty – sportovní dědictví, vzrušující design. Věříme, že touto spoluprací ohromíme naše fanoušky, pomůže nám získat nové publikum a zlepšit naše cíle,“ sděluje prezident PSG Nasser Al‑Khelaifi.

Nike Phantom Vision "Jordan x PSG"

Sám Michael Jordan se nové kolekce nemůže dočkat, přece jen jde o zcela unikátní propojení: „Pokaždé, když jsem v Paříži, cítím, že je tu pro „Jumpmana“ spousta prostoru a energie. Dostat tuto značku na dresy PSG je naprosto jiný level. Spojení dvou odlišných stylů, vášnivých komunit a energie v tomto globálním měřítku ve mně vyvolává opravdové nadšení.“

Nike Mercurial Vapor "Jordan x PSG"

PSG bude tuto sezónu v zápasech Ligy mistrů nosit ohromující sadu dresů s logem značky Jordan. To by však nebyl „swoosh, aby se nevytáhl s další explozí stylu, když do kolekce oblékl i své modely kopaček Mercurial Vapor a nejnovější Phantom Vision. Obě siluety se vyznačují decentním a jednoduchým černým designem s detaily loga skákajícího „Jumpmana“. Tmavý vzhled doplňuje ostrá červená barva, která má signifikantní místo v historii značky Jordan a tvoří jednu ze základních klubových barev PSG.

Novou limitovanou kolekci těchto unikátních kopaček seženeš od 14. září v kamenných prodejnách a na e-shopu Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.