Nike Magista přichází

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike Magista přichází

O tom, že Nike ve své dílně připravuje novou řadu kopaček víme už nějaký ten pátek. Vždyť zatmavené, super tajné kopačky jsme již mohli spatřit při tréninku na hráčích jako Andrés Iniesta, Mario Götze, Thiago Silva či David Luiz (viz video). Co jsme ale nevěděli je fakt, že CTR po pěti letech a třech úspěšných generací končí a bude nahrazena právě těmito vysoce utajovanými kopačkami, které nesou název Nike Magista.

Marigo Götze - Unbelievable

Nová řada kopaček Nike se tedy pyšní jménem Magista. Jako každá řada bude mít i Magista více verzí a bude tak dostupná hned v několika cenových kategoriích. Vlajková loď se bude nazývat Magista Obra, zatímco zlatá střední verze se bude jmenovat Magista Opus, nejlevnější verze bude nést název Magista Onda.

Andrés Iniesta - Feels like a sock

Dále také víme, že se nové kopačky budou pyšnit technologií Nike Flyknit, kterou jsme zatím mohli spatřit pouze na běžeckých botách značky Nike. A co, že to vlastně je? Technologie Nike Flyknit má podobné vlastnosti jako pavučina. Svršek s touto technologií je silnější než ocel, ale přitom je neuvěřitelně tenký a lehký. Díky této technologii má bota ultranízkou hmotnost, ale přitom poskytuje potřebnou podporu díky pevným vláknům.

Thiago Silva - Perfect

Podle reakcí hráčů, kteří měli možnost nové kopačky obout se máme na co těšit. Řada Nike Magista je prozatím zahalena rouškou tajemství. Jediné co víme určitě je, že se jí dočkáme 6.března a že po jejím vydání už fotbal nikdy nebude takový jako býval.

Chceš aktuální informace o Nike Magista?

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.