Nike Mercurial LVL UP

Asi nejslavnější model kopaček všech dob slaví jubileum. Ikonické Nike Mercurial jsou již dvacet let synonymem pro rychlost, hbitost a výbušnost, a to nejen svými tvary, nýbrž i technologickými novinkami a odvážnými designy. Na oslavu této příležitosti Nike připravila speciální edici, která nese odkaz svých předchůdců.

A jak jinak lze oslavit Mercurialky, než dalším skvostným vzhledem. Ten obsahuje dědictví několika kopaček Mercurial, které se napříč historií nejvíce vryly do paměti fotbalových hráčů a nadšenců. Bílý potisk tvořící základ celé kopačky není tak obyčejný, jak se může zdát. Stejně jako černá fajfka Nike je totiž vyveden ve stylu Safari, který v roce 2010 doslova ohromil svět a nemůže tak chybět ani na nové exkluzivní kolekci. Kombinace dalších nezapomenutelných barevných kombinací je pak vyobrazena na speciálním pruhu táhnoucím se napříč špičkou kopačky a celou podrážkou.

Nike Mercurial Superfly LVL UP

Gepardí, galaktické, zlaté a lávové vzory nebo také reflexní barvy doprovázely od roku 1998 kopačky, jejichž původní inspirací byla tehdejší hvězda brazilských kanárků Ronaldo. Za 20 let je pak obulo nespočet dalších světových hráčů, vypsat je všechny by byl nadlidský úkol stejně jako pokus o vyjmenování úspěchů, jež v nich byly dosaženy. Kopačky Nike Mercurial psaly, píšou a nadále budou psát historii. Novým modelem LVL UP otevírají další kapitolu. Staň se její součástí i ty. Buď připraven, buď Mercurial.

Nike Mercurial Superfly LVL UPNike Mercurial Superfly LVL UPNike Mercurial Superfly LVL UPNike Mercurial Superfly LVL UP

Připoj se ke Cristianu Ronaldovi, Kylianovi Mbappému a dalším superhvězdám a nazuj nové Nike Mercurial. Již velice brzy k dostání v e-shopu a kamenných prodejnách Top4Football.