Po–Pá: 09:00 – 17:00 222 74 64 24
Přihlášení
 • Přihlášení

  Proč se zaregistrovat?

  Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
  Registrovat

Nike vydává kopačku Nike Mercurial Superfly 360

Přichází nová generace kopaček Nike Mercurial Superfly a Vapor 360 

Pohodlně se usaď, nadechni se a nech se unést rychlostí, která nezná hranice. Začíná nová éra Mercurial. Tohle je slavnostní představení nové královny rychlosti – kopačka Nike Mercurial Superfly 360. Svět je připraven. A co ty?

Vybroušená z odkazu ikonických předchůdkyň, kopačka Mercurial Superfly 360 představuje dvacet let významných inovací. Průkopnice fotbalové rychlosti stála u zrodu mnoha legendárních momentů fotbalové historie. Kopačka Mercurial je pojmem.

Legendární Ronaldo, Thierry Henry, Didier Drogba či Zlatan Ibrahimovič. Výčet fotbalistů, kteří udivovali svět v těchto kopačkách je rozsáhlý. Od roku 1998 se bota stala společníkem těch nejrychlejších hráčů na planetě. Tohle empatické spojení trvá dodnes. Kylian Mbappé, Marco Asensio vzhlíží ke svým hrdinům Neymarovi a Cristianu Ronaldovi. Odkaz přechází na nástupce, rychlost nepolevuje. 

Nike Mercurial Superfly 360

Jaká kouzla tedy kopačka v sobě skrývá? Jednoznačně si se pozastavil nad číslovkou 360. Tohle číslo s sebou nese veškerou podstatnou technologii, která přichází s nejnovějším produktem Mercurial. Jedná se o celoplošnou 360 stupňovou konstrukci z populárního Flyknit materiálu, která obejme nohu, a zabrání tak jakémukoliv podklouznutí nohy uvnitř boty. Vyvinutí maximální rychlosti tak není ohroženo. 

Tvar ponožky také propojuje vnitřní vložku kopačky. Díky tomuto vylepšení je každá velikost uzpůsobená kostní struktuře dané velikosti nohy. „U předchozích modelů Mercurial jsme vše zakládali na velikost 9. U nového modelu můžeme doručit patřičný komfort u každé velikosti,“ vysvětlil Jengwoo Lee, designér společnosti. 

Nike Mercurial Superfly Vapor 360

Razantních změn se na první pohled dočkala především podrážka. Vývojáři umístili čepy samostatně do přední a patní části kopačky. Rozmístění bylo inspirováno tlapou geparda.

Vzhled kopačky je velmi čistý a jednoduchý s malým, elegantním logem Nike na přední části chodidla a odvážným „M“ na patní části. „Hráči s kopačkami Mercurial jsou nejrychlejší, proto je symbol „M“ to poslední, co uvidí obránci soupeře,“ přidává Lee. 

Světové fotbalisty uvidíš v nových kopačkách Superfly a Vapor již tento víkend. Ty si budeš moci pořídit již brzy v Top4Football

Jakub Jonáš - Top4Football