Nike Mercurial x EA Sports

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zdarma nad 500 Kč.

NIKE EA SPORTS MERCURIAL SUPERFLY FG

"Limitovaná edice kopaček Nike, 1500 ks na celém světě"

Psal se rok 1994 a společnost EA Sports na trh uvedla svou první řadu nové fotbalové hry. Firma způsobila revoluci v našem zájmu o fotbal. Už to nebylo jen o stéblech trávy a napnuté síti. Teď to byl i svět pixelů, ve kterém se přenášíš do velkého profesionálního fotbalu. V tu dobu započal fenomén jménem FIFA. A teď, když netrpělivě vyhlížíme vydání nové verze FIFA 17, nám spojení EA Sports a Nike ukazuje, jak se dají přenést pixely do triumfálního designu nových kopaček Mercurial Superfly!

Detail kopaček Nike Mercurial x EA Sports

Vizuálně nemají konkurenci. Nike se podařilo vyobrazit průřez historií virtuálního světa. Pixely ovládly vnitřní stranu kopačky, kde mísí hned několik živých barev. Přes logo Nike v pixelové podobě, animovaný design a dokonalé detailní přechody se bota plynule přebarvuje do zářivé oranžové. Mohli jsme tyto ostré až exotické barvy od Nike očekávat. Výjimečná bota si zaslouží pozornost a jak jí nejlépe upoutat nežli nepřehlédnutelným designem.

Kopačky Nike Mercurial x EA Sports

Někdy až pomíjivé detaily, ale tak to u nich většinou bývá, tvoří u kopačky nebývalou atmosféru. Dodávají jí pocit dokonalosti. Jedním z těchto prvků je taktéž metalická podrážka měnící barvu podle působení světla. Logo EA Sports na patě doplňuje číslice značící, o který pár z 1 500 se jedná. Proč tak málo? Bota by ztrácela kouzlo výjimečnosti.  Bota, která tě zaujme na první pohled. Věříš na lásku na první pohled? My ano!

Kopačky Nike Mercurial x EA Sports

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.