Nike Mercurial x EA Sports

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

NIKE EA SPORTS MERCURIAL SUPERFLY FG

"Limitovaná edice kopaček Nike, 1500 ks na celém světě"

Psal se rok 1994 a společnost EA Sports na trh uvedla svou první řadu nové fotbalové hry. Firma způsobila revoluci v našem zájmu o fotbal. Už to nebylo jen o stéblech trávy a napnuté síti. Teď to byl i svět pixelů, ve kterém se přenášíš do velkého profesionálního fotbalu. V tu dobu započal fenomén jménem FIFA. A teď, když netrpělivě vyhlížíme vydání nové verze FIFA 17, nám spojení EA Sports a Nike ukazuje, jak se dají přenést pixely do triumfálního designu nových kopaček Mercurial Superfly!

Detail kopaček Nike Mercurial x EA Sports

Vizuálně nemají konkurenci. Nike se podařilo vyobrazit průřez historií virtuálního světa. Pixely ovládly vnitřní stranu kopačky, kde mísí hned několik živých barev. Přes logo Nike v pixelové podobě, animovaný design a dokonalé detailní přechody se bota plynule přebarvuje do zářivé oranžové. Mohli jsme tyto ostré až exotické barvy od Nike očekávat. Výjimečná bota si zaslouží pozornost a jak jí nejlépe upoutat nežli nepřehlédnutelným designem.

Kopačky Nike Mercurial x EA Sports

Někdy až pomíjivé detaily, ale tak to u nich většinou bývá, tvoří u kopačky nebývalou atmosféru. Dodávají jí pocit dokonalosti. Jedním z těchto prvků je taktéž metalická podrážka měnící barvu podle působení světla. Logo EA Sports na patě doplňuje číslice značící, o který pár z 1 500 se jedná. Proč tak málo? Bota by ztrácela kouzlo výjimečnosti.  Bota, která tě zaujme na první pohled. Věříš na lásku na první pohled? My ano!

Kopačky Nike Mercurial x EA Sports

Jakub Jonáš - Top4Football