Nike Neymar JR Written in the stars
Košík je prázdný.

Neymar Jr. "Written In The Stars"
Mercurial Vapor

Neymar Jr. představuje první edici Mercurial Vapor, která ponese jeho jméno. Kopačky Neymar Jr. “Written In The Stars” Mercurial vypráví příběh vzestupu brazilské hvězdy a odkazuje na Neymarovy významné fotbalové momenty, na jeho rodnou zemi a národní tým i jeho druhý domov v Barceloně.

Důvtipný design kopačky, inspirovaný barvami brazilské vlajky, odkazuje například na Neymarův první gól za národní tým, významné trefy za Barcelonu nebo triumf brazilského týmu na olympiádě v roce 2016. Neymar dal při spolupráci na podobě kopačky velký prostor také rodině - objevuje se datum narození jeho syna, sestry Rafaelly i Neymara samotného. Tečkovanými vzor je naznačen obrys Brazílie a Barcelony.

Díky novému designu přilnavého svršku a vylepšené trakci poskytují Nike Mercurial Vapor XI Neymar vynikající ovládání míčem a rychlé změny směru.

tiempo
tiempo
tiempo
tiempo
tiempo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.