Nike Revolution Pack

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike Revolution Pack

"Kolekce inspirovaná oblíbenými teniskami Air Max"

Březen je měsícem tenisek Air. 26. března přichází den, kterým si Nike připomíná vznik revoluční tenisky. Již v roce 1987 započala éra těchto legend, které se ani po třiceti letech nepřestávají vyvíjet. K příležitosti jubilejního výročí si společnost Nike přichystala unikátní kolekci spojující životní styl a fotbal. Čtyři ikonické siluety přenesené na populární kopačky Nike – Mercurial, Hypervenom, Magista Tiempo. Oslavuj výročí nestárnoucí tenisky a pořiď si svůj pár z nové Revolution Pack kolekce.

Nike Mercurial
Pánská kopačka Nike Mercurial Superfly V inspirovaná ikonickou teniskou Nike Air Max 90 poskytuje stabilitu a výjimečný kontakt s míčem. Její špunty jsou navrženy pro vynikající trakci na hřištích s krátce střiženým trávníkem.

Nike Mercurial

Nike Hypervenom
Pánská kopačka Nike HyperVenom Phantom III Dynamic Fit poskytuje vynikající kontakt s míčem, kontrolu a energii pro odkop díky dokonale padnoucímu střihu a inovativnímu rozvržení kolíků. Svým designem připomíná kolekci tenisek Nike Air Max 95.

Nike Hypervenom

Nike Magista
Pánská kopačka na pevný povrch Nike Magista Obra II zajistí přesný dotyk s míčem. Lépe padne, aby ses mohl na hřišti volně pohybovat a tvořit hru. Její špunty na pevný povrch jsou přizpůsobeny pro krátce střižené trávníky, které mohou být mokré, ale ne příliš blátivé. Nike Magista zobrazuje legendární tenisky Nike Air Max 97.

Nike Magista

Nike Tiempo
Pánská kopačka Nike Tiempo Legend VI na pevný povrch je nabitá novými skrytými inovacemi, které umožní dosud nevídané souznění nohy s míčem. Vyznačuje se protiskluzovou technologií a použitím prvotřídní kůže, se kterou zažiješ skutečnou dominanci na hřišti. Kopačka s sebou nosí odkaz tenisek Nike Air Max 1.

Nike Tiempo