Nike Revolution Pack v akci

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike Revolution Pack v akci

Nike přináší na fotbalová hřiště výjimečnou kolekci. Čtyři působivá sila ukazující svaly na všechny okolo se tentokrát transformovala do podob vzdávající hold legendě zvané Air Max. Každý z párů reprezentuje svým designem model jednotlivých etap historie ikonických tenisek. Vydání této rušivě nebezpečné kolekce vnáší do hry nečekaný lesk.

Mercurial Superfly

Zveřejnění kvarteta kopaček Air Max Icons poutá pozornost a náramně spojuje fotbalové prostředí se světem módy. Právě tohle spojení umožnilo Nike oslavit jednu z nejvlivnějších siluet své historie. Tenisky Air Max představují sportovní obuv, která zapadá do životního stylu fotbalistů. Proto není překvapením, že u nich vzbudila tak velký obdiv. Třicetileté výročí progresivní bubliny Air se tedy musí oslavit ve velkém stylu.

Hypervenom Phantom DF

Kopačky Mercurial připomínají originální siluetu tenisek Air Max 90, Hypervenom si berou do péče tenisky Air Max 95, Magista si vypůjčila třpyt Air Max 97 a poslední z kvarteta sil Tiempo zrcadlí design Air Max 1. Tyhle krásky tu nejsou jen kvůli tomu, aby se zasadily do vitríny. Jsou připravené do boje. Při reprezentačních kláních je uvidíš na nohou světových hráčů. V zápase Německa s Anglií (22.3.), Španělska s Francií (28.3.) a Holandska s Itálií (28.3.) se v kopačkách Mercurial ukáží Leroy Sané, Kyle Walker a Kingsley Coman. Hypervenom pokřtí Wesley Sneijder, ladnost kopaček Magista předvedou Sergi Roberto a Leonardo Bonucci, a střední obránci Jerome Boateng a Sergio Ramos budou zářit v modelu Tiempo.

A ty v nich můžeš zářit kdykoliv. Stačí si je koupit na e-shopu nebo kamenných prodejnách Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football