Nike sálovky a turfy

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike FootballX

"Nová kolekce sálovek a turfů"

V zimním období ovládají fotbalové prostředí kolekce sálových kopaček a turf. Pozornost se upíná na tu nejnovější z nich – NikeFootballX „Dark Lightning“. Tmavý design se zábleskem zářivých barev. Fenomenální!

Kolekce kopaček určené pro řádění v ulicích a halových prostorech většinou v průběhu roku padají do stínu běžných kopaček. V zimě jsou to ale především sálové kopačky a turfy, které od designérů dostávají zaslouženou pozornost a péči. Přidání Dynamit fit collar ponožky jejich pozici ještě vylepšilo. Měkčí podrážka, zpevnění kotníku, prevence před nepříjemnými zraněními a další neustálá vylepšení, které sálové kopačky zaznamenaly v posledních letech, jsou značná. Společnost Nike navíc nabízí skvělý výběr kopaček s odlišnými výhodami. Důraz na přihrávku, jemný cit s míčem, zvýšení rychlosti či smrtící zakončení. Stačí si jen vybrat!

Nike FootballX

V ulicích bereš vítězství, nebo ostudu. Nekompromisní bitvy o čest a respekt protivníka. V ulicích vyrostli ti největší fotbalisté. Musíš být vidět, abys mohl následovat jejich kroky. Nezkrotný lev, který se stane králem džungle. Buď nepřehlédnutelným. S tím ti pomůže design kopaček Nike, na který společnost klade velký důraz. Živé, pulsující barvy, které budí obdiv i kontroverzi.

Nike FootballX

V nové kolekci „Dark Lightning“ zářivé barvy bohužel uvidí tvoji protivníci jen v tu chvíli, kdy se kolem nich proženeš. Jen stěží se stačí ohlédnout za podrážkou tvých krásek, která v nové kolekci svítí díky svou pestrostí. Ta lemuje ikonická loga Nike na svršku kopaček.

Novou kolekci „Dark Lightning“ a další sálové kopačky a turfy seženeš u nás na Top4Football.cz. Tak neváhej a staň se králem ulice!

Jakub Jonáš - Top4Football