Nike Stealth Pack II

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike Stealth Pack II

 

Není tomu dlouho, co společnost Nike představila novou podobu kopaček všech svých 4 řad pod společným označením Nike Stealth Pack a bylo tedy jen otázkou času, kdy Stealth Pack dorazí i k nám. Jak název napovídá, dominovat bude kopačkám černá barva - Mercurial Superfly IV, Vapor X, Magista, HyperVenom, Tiempo - všechny řady byly oblečeny do černé barvy. Zatímco HyperVenom a Tiempo už mají za sebou několik barevných provedení, pro novou Magistu a nejnovější Mercurialy je to teprve v pořadí druhé barevné provedení.

Kromě černé barvy má každá řada záblesk barvy, která je spojená s jejich představením během Mistrovství Světa 2014 v Brazílii. Konkrétně se jedná o reflexní barvy růžové a žluté uvnitř boty, u Superfly a Magisty Obra si můžeme všimnout ještě detailu na ponožce (Dynamic Fit Collar).

nové kopačky nike nové kopačky nike nové kopačky nike nové kopačky nike nové kopačky nike nové kopačky nike

Nike Stealth Pack II máme k dispozici i v našem eshopu. Prohlédnout a zakoupit si nové kopačky můžete buď zde pod článkem a nebo v kategoriích jednotlivých řad.

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.