Nike Strike Night v Praze

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike Strike Night v Praze

"Souboj elitních světových střelců živě přímo z Londýna"

Skvělá atmosféra, perfektní prostředí a zábavní lidé. Vše bylo ve středu 1. března připraveno v naší prodejně v Praze na Ječné 15 k velkolepé Nike show, v jejímž rámci jsme představili novou barevnou verzi inovované kopačky Hypervenom třetí generace. 19 pozvaných kluků a jedna slečna soutěžili v přesnosti střelby o tyto smrtící střelky a zhlédli soutěž Strike Night šesti elitních světových útočníků v boji o pás střeleckého šampiona přímo z Londýna. A že se bylo na co dívat!

Skvělá atmosféra u nás vT4F.

Vše vyladit, nachystat kamery, kopačky a další monumentální akce Nike mohla začít. Za přítomnosti dvou sparťanů, brankáře Tomáše Koubka a záložníka Lukáše Váchy, ukázali odborníci z Nike všem zúčastněných vymoženosti a technologie třetí generace těchto smrtících kopaček.

Soutěžící už se však nemohli dočkat až budou moci ukázat svůj střelecký talent, a pokořit tak ostatní v cestě za triumfem. Potemnělá scéna, reflektory a zbrusu nové rakety na nohou hráčů dokreslovaly dychtivou atmosféru večera. Střelnice viděla napínavý souboj, kde jen jeden mohl zvítězit.

Lukáš Vácha

Ostatní však nemuseli smutnit, chystalo se totiž živé vysílání z Londýna z akce Strike Night a s ním spojené tipování o to, kdo ukořistí pás pro nejlepšího střelce této blyštivé události. Všechny překvapil nejen samotný vítěz, jednadvacetiletý talent FC Porto André Silva, ale také i výherce tipování. Byla jím totiž jediná slečna mezi našimi soutěžícími, která si tímto u svých protivníků vysloužila velký obdiv.

Živý stream z Lodnýna

Středeční večer v naší Top4Football prodejně nabídl jedinečnou podívanou a skvělou zábavu. Děkujeme všem, kteří dorazili a podíleli se na této akci. Při dalších akcích se na tebe budeme těšit! A nezapomeň, nové kopačky Nike Hypervenom 3 z kolekce Black Pack seženeš v kamenných prodejnách v Praze, Brně i Bratislavě, samozřejmě také na e-shopu Top4Football!

Jakub Jonáš - Top4Football