Nike Tiempo Pirlo

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.
Tiempo Pirlo Tiempo Pirlo

LIMITOVANÁ EDICE
NIKE TIEMPO PIRLO

Tiempo Pirlo jsou oslavou jednoho z nejelegantnějších hráčů posledních desetiletí. Podobně rafinované a stylové jako sám Andrea, tyto kopačky vzdávají hold 20 rokům trpělivé, precizní a geniální hře. V žádné vážně míněné sbírce kopaček nesmí chybět. zašněruj si kus fotbalové historie. Tiempo Pirlo jsou vyrobené z prémiové kůže a ozdobené 4 zlatými hvězdami jako symboly Pirlových úspěchů s italským národním týmem. Buď jedním z těch, kterí složí poctu Pirlovu mistrovství s Nike Tiempo v limitované edici. V prodeji již teď.

Koupit
Pirlo

DOMINANTNÍ KONTAKT S MÍČEM
VYCHÁZÍ ZEVNITŘ

Pánská kopačka Nike Tiempo Legend VI na pevný povrch je nabitá novými skrytými inovacemi, které umožní dosud nevídané souznění nohy s míčem. Vyznačuje se protiprokluzovou technologií a použitím prvotřídní kůže, se kterou zažiješ skutečnou dominanci na hřišti.

Nike Tiempo Pirlo
+ +
Nike Tiempo Pirlo
DOMINANTNÍ DOTYK
Klokaní kůže s technologií All Conditions Control (ACC) poskytuje bezkonkurenční dotyk a stálé ovládání míče za deště i za sucha.
+ +
Nike Tiempo Pirlo
PŘILÉHAVÝ STŘIH
Svršek z prvotřídní klokaní kůže je vyztužen novým vnitřním skeletem ve střední části nohy, který omezuje možnost uklouznutí a zajistí jedinečnou fixaci.
+ +
Nike Tiempo Pirlo
MAXIMÁLNÍ TRAKCE
Pružná podešev se pohybuje spolu s nohou a postará se o větší stabilitu, trakci a pohodlí, zatímco kuželovité a podélné kolíky vylepšují trakci a ovládání míče pod chodidlem.