Nové nepřehlédnutelné kopačky Nike

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nové nepřehlédnutelné kopačky Nike

Ne, tohle skutečně nejsou boty pro šedé myšky, fotbalisty, kteří se na trávníku schovávají. Hi-Vis kolekce kopaček od firmy Nike je určena naopak těm, kteří chtějí být vidět. Vždy a za všech okolností.

Hezké slunečné dny jsou zřejmě ty tam, stejně jako nádherně zelené trávníky. Fotbal se pomalu dostává do pravidelné doby temna, kdy se bude odehrávat za umělého osvětlení a na rozmočených hřištích, kterým bude vládnout hnědá barva.

nové kopačky nike nové kopačky nike nové kopačky nike nové kopačky nike

Nike proti této depresivní představě nasazuje své nejnovější zbraně – kolekci kopaček Hypervenom, Mercurial IX, CTR360 a Tiempo IV v kontrastní kombinaci jasné a doplňkové barvy, která nese poetické názvy Electro Purple, Volt, Green Glow a Electric Green.

„Tato kolekce kopaček není pro slabé nátury. Naši sportovci nehrají konvenčně – chtějí se divákům a protihráčům vrýt do paměti.“, tvrdí Phil McCartney ze společnosti Nike.

„V dnešním fotbale, který je stále rychlejší, rozhodují malé detaily. Věřím, že když hráč díky jasným barvám kopaček periferně uvidí spoluhráče, stihne mu dát přihrávku včas a v pravou chvíli. Může tak získat výhodu.“

 

A jen tak mezi námi – jsou fakt nádherné.

Nevíte jaké kopačky Nike si vybrat?

Zkuste náš průvodce výběru kopaček Nike.