Nová technologie Anti-Clog Traction

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nová technologie Nike Anti-Clog Traction

"Už žádné bahno na tvých Nike kopačkách"

Každý fotbalista ten pocit zná. Těžký zápas, nebezpečný protivník. Není čas na chyby, musíš zazářit. A to nejhorší teprve přichází. Sychravé počasí a nepříznivé podmínky. Kluzký trávník připomínající bojové pole, kde každé podklouznutí může znamenat pohromu. Noční můra. Co s tím? Touhle otázkou se zabývají fotbaloví vědci už dlouhá léta. Společnost Nike však přichází s řešením. Technologie Anti-Clog Traction.

Kopačky Nike s technologií Anti Clog Traction

Hrát rychle i v těch nejtěžších podmínkách. To je heslo, kterým se Nike řídí. Copak je to však možné na rozbořeném trávníku, kde se na podrážce kopačky zachycují trsy trávy a lepivé bahno? Teď už ano. Zbrusu nová technologie Anti-Clog Traction představuje ve fotbale unikátní novinku, která změní postrach v přednost. 

Kopačka s nepřehlédnutelným znakem na patě obsahuje podrážku z přizpůsobivého materiálu, který se při absorpci vody stává odpudivým pro veškeré nečistoty z nestálého povrchu. Jednoduše řečeno, technologie Anti-Clog Traction funguje nejlépe, když se povrch speciální vrstvy stane kluzkým. Bahno se tak nezachytává na podrážce, a nezpomaluje tě tak při prvních krocích sprintu. 

Kopačky Nike s technologií Anti Clog

Hráči po tréninku či zápase odchází ze hřiště se zanesenou podrážkou. Bouchají své kopačky o sebe ve snaze setřást poslední zbytky trávy. Teď už jim nic podobného nehrozí. Osobně jsem tuto novinku vyzkoušel a jde o jednu z nejpůsobivějších a nejefektivnějších změn za poslední dobu. Progres, kterým prochází kopačky v moderní době, je až k neuvěření. Tento se však posouvá za hranice možného. Tam, kde se ostatní budou trápit a upadat do zoufalosti, ty budeš kralovat. S novou technologií Anti-Clog Traction.

Kopačky Nike s novou unikátní technologií podrážky seženeš exkluzivně jenom u nás!

Jakub Jonáš - Top4Football